заборгованість

Як і куди звертатись для стягнення заборгованості із зарплати?

Дата публікації: чт, 01/21/2021 - 12:15

 

У випадку порушення роботодавцем законодавства про оплату праці працівник має право звернутися до суду за захистом своїх прав.

 

Для стягнення заборгованості працівник може звернутися до суду в порядку:

Чи несе дружина відповідальність за кредитну заборгованість чоловіка?

Дата публікації: чт, 12/24/2020 - 12:18

 

Суди встановили, що кредитний договір чоловік уклав в інтересах сім’ї, тому висновок про солідарну відповідальність боржника і його дружини є обґрунтованим.

Якщо одним із подружжя укладено кредитний договір в інтересах сім’ї, то цивільні права та обов’язки за цим договором виникають в обох із подружжя, незважаючи на відсутність у законі прямої вказівки на солідарну відповідальність. Такого висновку дійшов Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду при розгляді справи № 205/5882/18.

Виконавчий напис нотаріуса і стягнення заборгованості за кредитом банку, який ліквідовується

Дата публікації: чт, 12/24/2020 - 11:07

 

До уваги позичальників АТ «Дельта Банк» і не тільки!!!

На сьогоднішній день ми отримали дуже велику кількість звернень громадян щодо блокування їх карткових рахунків, а також про стягнення частки з їх заробітної плати, пенсії, стипендії. Такі звернення пов’язані із відкриттям виконавчого провадження на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Чи є такі виконавчі написи законними та як їх скасувати?

Должникам за коммуналку хотят запретить выезд за границу и вождение авто

Дата публікації: нд, 12/06/2020 - 14:11

 

Должникам за коммуналку запретят выезд за границу и вождение автомобиля. Запрет выезда за границу, управление автомобилем и изъятие квартиры у злостных неплательщиков за коммуналку: Третьякова рекомендует Раде принять законопроект.

Об этом сообщает Advice со ссылкой на SUD.UA

Велика Палата змінила підхід у питанні досудового врегулювання кредитної заборгованості

Дата публікації: пн, 08/03/2020 - 10:05

 

Велика Палата Верховного Суду вчергове вирішувала питання чи слід банкам дотримуватися досудового врегулювання заборгованості з позичальниками та наслідки пред’явлення позову за відсутності переговорів.

Основні правові висновки щодо стягнення заборгованості за договорами позики (розписками) за 2019 рік

Дата публікації: пт, 03/27/2020 - 22:24

Аналіз основних правових висновків в спорах, пов’язаних зі стягненням заборгованості за договорами позики прийнятих судами касаційної інстанції за 2019 рік

01.

Розписка про отримання коштів є документом, який підтверджує передачу позики та умови на яких такі кошти були передані.

Чи можна розстрочити заборгованість з ЄСВ?

Дата публікації: пн, 03/02/2020 - 14:57

Якщо підприємець не отримав дохід у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, він зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. Сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (у 2020 році – 1039,06 грн.).

ГУ ДПС у Запорізькій області повідомило, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Законодавством не передбачено розстрочення та відстрочення по сплаті заборгованості єдиного внеску.

відео / фото