електронні сервіси

Листування з ДПС через електронний кабінет стане можливим: проект наказу

Дата публікації: пн, 01/18/2021 - 10:37

 

На сайті ДПСУ оприлюднено проєкт наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку функціонування Електронного кабінету». Проєктом передбачено доповнення Порядку функціонування Електронного кабінету пунктами щодо:

У реєстру судових рішень з’явився безкоштовний аналог

Дата публікації: чт, 12/24/2020 - 12:06

 

У Єдиного державного реєстру судових рішень з’явився безкоштовний аналог з додатковими функціями, направленими на швидкий та зручний пошук судових рішень.Сервіс називається EasyGov, реліз бета-версії відбувся 19 грудня 2020 року.

Ведення документації із землеустрою в електронній формі: законопроект

Дата публікації: сб, 12/05/2020 - 11:47

 

2 грудня рішенням Уряду прийнято з доопрацюванням у дводенний термін законопроект, який уніфікує деякі виді документації із землеустрою, оптимізує процеси у сфері земельних відносин. Документ розроблено на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Верховний суд висловився щодо правових наслідків електронного правочину

Дата публікації: нд, 11/15/2020 - 11:53

 

Рішення ВС у справі https://cutt.ly/TgDaCGX

У справі №127/33824/19 позивач просив суд визнати індивідуальну частину кредитного договору недійсною. Серед іншого, посилався на відсутність у договорі свого електронного підпису.

Как заключить e-contract (электронный договор): советы юриста

Дата публікації: вт, 11/10/2020 - 10:28

 

С течением времени интернет и диджитализация все больше проникают во все сферы жизнедеятельности современного человека, особенно учитывая действующий ныне карантин. Объем мирового рынка электронной коммерции в 2019 году достиг $ 3,5 млрд., демонстрируя тенденцию к дальнейшему стабильному росту. Но, несмотря на распространенность eCommerce, заключение договоров в электронной форме до сих пор нередко вызывает сопротивление и неприятие, в частности в отечественных судах. Именно об электронных договорах и их правовом регулировании и пойдет речь далее.

 

Про скасування дії електронного цифрового підпису

Дата публікації: вт, 11/10/2020 - 09:56

 

7 листопада 2018 року набув чинності оновлений Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 5 жовтня 2017 року № 2155-VIII (далі — Закон № 2155). Ним запроваджено поняття нового, більш захищеного електронного підпису — «кваліфікований електронний підпис» (далі — КЕП) та скасовано поняття ЕЦП.

Сервис Opendatabot стал бесплатным для всех физлиц - предпринимателей

Дата публікації: пн, 11/02/2020 - 13:30

 

Сервис открытых данных Opendatabot стал бесплатным для всех украинских предпринимателей.

Об этом сообщил его основатель Алексей Иванкин.

Отныне ФОП смогут бесплатно отслеживать все изменения в государственных реестрах, а также подавать отчеты в налоговую и платить налоги через Opendatabot без покупки премиум-тарифа.

 

Как получить бесплатный доступ

Запроваджується автоматизована система реєстрації гуманітарної допомоги - рішення уряду

Дата публікації: сб, 10/10/2020 - 17:57

На засіданні Уряду схвалено постанову Кабінету Міністрів України ,,Деякі питання організації ведення Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги”, якою передбачено створення Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги, що дасть змогу формувати, подавати, одержувати, обробляти, використовувати, зберігати електронні документи і копії паперових документів в електронному вигляді для реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги та визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою.

Скаргу в Держпродспоживслужбу можна буде подати онлайн: відомство запроваджує послуги у цифровому форматі

Дата публікації: пн, 10/05/2020 - 17:02

В Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) готуються чотири масштабні проекти з цифровізації.

Зокрема, йдеться про оцифрування електронного реєстру потужностей операторів ринку, запровадження електронних ветеринарних сертифікатів, цифровізацію фітосанітарних послуг та процесів, а також розробку онлайн платформи для подання та відслідковування скарг споживачів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Користувачів позбавлять спам - розсилок

Дата публікації: пн, 10/05/2020 - 10:33

 

30 вересня Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект № 3014 «Про електронні комунікації».

 

Документ передбачає зміни як для бізнесу, так і для користувачів, зокрема:

відео / фото