УВАГА! НОВІ РАХУНКИ З ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ (перелік по областям)
З 1 січня 2021 року діяти нові рахунки для сплати податків та зборів.
Про це нагадує lopan Group з посиланням на Державну казначейську службу України.
З 1 січня 2021 року діяти нові рахунки для сплати податків та зборів.
Про це нагадує lopan Group з посиланням на Державну казначейську службу України.
Постанова Національного банку України, у якій міститься пряма заборона на витрачання коштів з бізнес-рахунків фізичних осіб-підприємців на особисті, не пов'язані з бізнесом, потреби, набула чинності.
Її опублікували на офіційному сайті Нацбанку 2 січня 2020 року.
Зокрема, до постанови про порядок відкриття та закриття банківських рахунків додали абзац, у якому міститься заборона на здійснення витрат з рахунку ФОПів на власні потреби.
В Україні ФОП заборонено використовувати поточний рахунок, відкритий на фізичну особу, для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.
Про це повідомляє ГУ ДПС у Луганській області.
Ситуації, коли клієнти дізнаються про зупинення операцій за рахунками, трапляються часто. При цьому банки навіть не повідомляють про такі дії, і дізнатися їх причини буває складно.
Пресслужба Державної податкової служби України оприлюднила інформацію про нові реквізити рахунків для сплати податків.
З 1 жовтня у зв’язку з переходом Державної податкової служби України на міжнародні стандарти IBAN, Державною казначейською службою України відкрито нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів.
Верховна Рада схвалила у другому читанні та в цілому законопроект №1049 «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та законопроект №1051 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.
Національний банк України (НБУ) має намір унормувати питання, пов’язані з порядком відкриття та закриття рахунків клієнтів банків, відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
У Нацбанку планують наступне:
1. Встановити порядок:
На виконання постанови КМУ від 19 червня 2019 року № 520 «Про внесення змін до Порядку казначейського обслуговування коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування», Казначейство України забезпечило відкриття рахунків 3717 для управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, регіональних та базових центрів зайнятості (далі – фонди) на балансі центрального апарату Казначейства (для зарахування коштів фондів – код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП); для проведення витрат –
Розміщення матеріалів та реклами
на сайті "ПОРАДИ ЮРИСТА"