торгівля

В Україні змінять правила торгівлі алкоголем, сигаретами та пальним

Дата: 24.04.2024 14:49

Верховна рада ухвалила в першому читанні проект закону про державне регулювання виробництва і обігу підакцизної алкогольної, тютюнової продукції і пального.

Як зазначає "Голос Today" з посиланням на голову фінансового комітету ВРУ Данило Гетманцева, це повністю нова редакція закону, що був прийнятий у 1995 році і за майже 30 років своєї дії явно потребував значного оновлення. 

Законопроектом № 10346 передбачено:

Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю із Канадою

Дата: 13.04.2024 21:36

Верховна Рада України ратифікувала оновлену Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Ця торгова угода є однією з найсучасніших у світі. Її ратифікація сприятиме покращенню торгівлі між Україною та Канадою, а ткож забезпечить активніше залучення канадського бізнесу до відновлення України», -

Про це повідомила Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

За торгівлю брендовими речами через соцмережу ІNSTAGRAM податківці наклали штрафні санкції

Дата: 02.02.2024 14:18

При здійсненні контрольно-розрахункової операції в Інтернет магазині податківцями було виявлено порушення. 

Так, на підставі отриманої інформації працівники підрозділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Львівській області провели перевірку суб’єкта господарювання, що здійснює торгівлю брендовим одягом та речами через мережу Інтернет, з використанням сторінки в соціальної мережі ІNSTAGRAM, на яку підписано близько 10 тисяч читачів.

Руководство по закупке оптовой каменной соли: Как сделать лучший выбор

Дата: 29.12.2023 15:01

Вы опытный покупатель и хотите сделать лучший выбор при покупке каменной соли оптом? Занимаетесь ли вы антиобледенением дорог и тротуаров или управляете крупным предприятием по производству продуктов питания, выбор подходящего поставщика каменной соли имеет решающее значение для вашей деятельности.

Как использовать CRM и ERP для эффективных продаж в Instagram: Подборка лучших инструментов и стратегий

Дата: 15.11.2023 17:08

Инстаграм-магазин - отличный способ привлечь новых клиентов и увеличить продажи.

Чтобы эффективно управлять вашим инстаграм-магазином, мы рекомендуем использовать специальные системы учета. Эти системы помогут вам отслеживать продажи, управлять запасами, анализировать данные и многое другое. Некоторые из популярных систем учета, которые интегрируются с Instagram, включают Shopify, WooCommerce и BigCommerce.

Продавцям у соцмережах варто приготуватися: податкова почала моніторити Facebook та Instagram

Дата: 25.10.2023 13:41

У зв'язку з тим, що соцмережі Facebook, Instagram та інші інтернет-майданчики стали бізнес-платформами з потужними маркетинговими інструментами, якими користуються громадяни для дистанційного продажу товарів або надання послуг, Державна податкова служба повідомляє, що постійно здійснюється моніторинг та аналіз інформації, розміщеної на доступних сайтах, інтернет-майданчиках, платформах та фіксує факти систематичного здійснення інтернет-торгівлі громадянами, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстра

Нестворення або неналежне зберігання контрольної стрічки ПРРО/РРО: яка відповідальність?

Дата: 05.10.2023 13:46

Платники податків, які здійснюють розрахункові операції в готівковій/безготівковій формі продаючи товари/надаючи послуги у сфері торгівлі, громадського харчування тощо зобов'язані створювати контрольні стрічки та зберігати їх - так проголошує п. 10 ст. 3 Закону № 265/95-ВР від 06.07.1995 року. Податкова пояснила, яка відповідальність передбачена за не надруковану чи не створену контрольну стрічку.

В магазинах Duty Free обмежили продаж тютюнових виробів та алкоголю - набув чинності закон

Дата: 02.10.2023 13:41

З 1 жовтня в Україні набув чинності закон, яким передбачене обмеження продажу тютюнових виробів та алкоголю в магазинах безмитної торгівлі (Duty Free). 

Основні положення документу:

Згідно із документом, забороняється продаж магазинами безмитної торгівлі вітчизняних сигарет та інших тютюнових виробів.

Як інтернет-магазинам видавати фіскальні чеки: пояснення податкової

Дата: 29.09.2023 11:36

У пресслужбі Державної податкової служби України оприлюднили приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.

Так, незалежно від способу доставки та за умови повної попередньої оплати покупцем за реквізитами поточного рахунку продавця застосування РРО/ПРРО для нього є необов’язковим.

У всіх інших випадках слід враховувати, що якщо:

Торгівля в мережі інтернет: як правильно видати чек (відео)

Дата: 18.09.2023 09:30

У сучасному світі підприємці просувають товар у тому числі у соцімережах та Інтернеті, адже це зручно і для продавця, і для покупців. Разом з тим, виникає питання - фізичного контакту з покупцем немає, як же тоді дотриматися закону під час формування та видачі фіскальних касових чеків?

Незалежно від способу доставки та за умови повної попередньої оплати покупцем за реквізитами поточного рахунку продавця застосування РРО/ПРРО для нього є необов'язковим.

Який алгоритм видачі чеків, якщо доставка товару здійснюється:

Підписка на торгівля