У ДБР повідомили про арешт майна бізнесмена Гринкевича, його сім'ї та спільників

Дата: 12.02.2024 10:44

В ДБР повідомили, що кваліфікація злочинів, вчинених учасниками злочинної організації під керівництвом львівського бізнесмена Гринкевича, з моменту повідомлення про підозру не змінювалася.
 
Зокрема, підозри були повідомлені п’ятьом особам у створенні та участі у злочинній організації та у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах, злочинною організацією (ч. 5 ст. 190, ч. 1,2 ст. 255 КК України). 

Злочинні дії було кваліфіковано як шахрайство, адже вони зорганізувалися з метою заволодіння чужим майном (коштами) через укладення низкою підконтрольних контрагентів із Міністерством оборони договорів щодо закупівлі товарів, зокрема одягу для військових. У результаті була поставлена продукція неналежної якості, що не могла використовуватись за призначенням, що за кваліфікацією є обманом та зловживанням довірою.

Як зазначається, ДБР продовжує документувати всі незаконні дії членів злочинної організації, а також, наразі, у кримінальному провадженні накладено арешт на нерухоме майно та транспортні засоби бізнесмена Гринкевича, членів його родини – дружини, сина та тещі, двох його співучасників та підконтрольних їм товариств. Також ініційовано питання про накладення арешту на нерухоме майно нареченої сина львівського бізнесмена та ще одного співучасника.