У Нафтогазі повідомили, коли споживачів відключатимуть від газопостачання

Дата публікації: сб, 01/08/2022 - 13:58

 

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» повідомила, за яких умов споживач може бути відключений від газопостачання.

 

Так, на сайті компанії йдеться, що споживачі, які потрапили на обслуговування до постачальника останньої надії (ПОН), повинні протягом двох місяців вибрати нового постачальника.

«Якщо ви не встигнете підключитися до нового постачальника в термін до 60 днів, газопостачання буде припинено», — повідомили у "Нафтогазі".

Згідно з даними на сайті компанії, «Нафтогаз України» як ПОН обслуговує домогосподарства в Донецькій, Херсонській, Полтавській, Одеській та Луганській областях, місті Кременець Тернопільської області, Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирській області, місті Шепетівка Хмельницької області.

Постачальник «останньої надії» – компанія, яка зобов’язана протягом 60 днів постачати газ споживачу, якщо він залишився без постачальника блакитного палива.

За даними Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, постачальник «останньої надії» забезпечує природним газом понад 347 тис. побутових споживачів у різних регіонах України.

Схожі публікації

відео / фото