Українська розвідка підтвердила інформацію про підрив автомобіля нардепа-зрадника Ковальова

Дата: 23.06.2022 08:53

Автомобіль виключеного із партії "Слуга народу" народного депутата Олексія Ковальова, якого звинувачують у співпраці з ЗС РФ, підірвали біля окупованого Херсона.

Цю інформацію підтвердив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, пише Фокус.

Зокрема, за його словами, військова розвідка має своїх агентів в окупації, активно співпрацює з українськими партизанами на тимчасово непідконтрольних Києву територіях і отримує відповідну інформацію.

Буданов підкреслив, що в таких регіонах відбувається безліч незрозумілих суспільству інцидентів, зокрема, підриви стратегічних об'єктів або розстріли колаборантів. На уточнювальне запитання журналістів про те, які має у своєму активі ГУР успішні кейси на окупованих територіях, начальник ГУР порадив поцікавитись "не дуже звичайними випадками, що сталися у Херсонському регіоні за останні чотири дні".

Кирило Буданов в ефірі телемарафону підтвердив інформацію про підрив автомобіля нардепа-колаборанта Олексія Ковальова, якого звинувачують у співпраці з ЗС РФ.

"Можу вам підтвердити, що було вчинено певну дію. Автомобіль точно підірвався. У якому саме стані зараз перебуває цей колаборант і зрадник ми з'ясовуємо", — повідомив начальник військової розвідки.