Увага! На Донеччині та Херсонщині оголошено примусову евакуацію дітей

Дата: 24.10.2023 21:20

На засіданні Координаційного штабу з питань обов’язкової евакуації підтримано рішення Донецької ОВА про оголошення обов’язкової евакуації приблизно 250 дітей. Вона буде проведена із 8 населених пунктів Бахмутського та Покровського районів, де безпекова ситуація залишається критичною. 

Усіх дітей в супроводі одного з батьків або ж законного представника буде вивезено до початку холодів. 

Спочатку евакуйованих направляють у гуманітарний хаб де вони можуть перепочити, поїсти й отримати всебічну підтримку і допомогу. 

Далі їх прийме Житомирщина. Там вони безкоштовно будуть забезпечені прихистком, соціальними виплатами, гуманітарною допомогою і психологічною підтримкою.

Наразі Донецькою ОВА, при підтримці Нацполіції та ДСНС 41 вже рпозпочато евакуацію. 

З питань евакуації з Донецької області потрібно звертатися до представників місцевої влади. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати нам у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

Крім того, через складну безпекову ситуацію на Херсонщині також схвалено примусову евакуацію дітей з їхніми родинами із 23 населених пунктів Бериславського, Каховського та Херсонського районів.  
 
Евакуація здійснюється безкоштовно залізничним та автобусним транспортом, зокрема до Хмельницької, Миколаївської, Одеської, Львівської областей. 

Також близько 100 дітей планується заселити в один із санаторіїв Івано-Франківської області. 

У більш безпечних регіонах евакуйовані діти в супроводі одного з батьків або ж законного представника будуть забезпечені виплатами, безкоштовним прихистком, гуманітарною допомогою, психологічною підтримкою тощо.  

Для здійснення евакуації з Херсонщини розгорнуто три збірні пункти евакуації та пʼять приймальних пунктів евакуації.

З питань евакуації з Херсонської області звертайтеся до представників місцевої влади. Це можна зробити за телефоном гарячої лінії: 0 800 330 951.

Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати нам у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.