Воєнкомів з тилу відправлять на фронт та збільшать ВЛК вздовж лінії фронту - Міністр оборони України Олексій Резніков

Дата: 28.04.2023 16:17

Воєнкомів відправлять на фронт, а на їхнє місце призначать військових після поранень.

Про це на пресконференції в Military Media Center заявив Міністр оборони України Олексій Резніков.

"Є одна з рекомендацій Президента України Володимира Зеленського Головнокомандувачу Збройних Сил України генералу Валерію Залужному: переважну більшість воєнкомів, які давно сидять на своїх місцях, відправляти як військовослужбовців на фронт. А на їх місце скеровувати військовослужбовців, які отримали поранення, героїв, які знають, як правильно проводити роботу по продовженню мобілізаційних заходів", — заявив Олексій Резніков.

Крім того, за повідомленням Міністра було ухвалено рішення про збільшення ВЛК вздовж лінії фронту.

Так, за словами Олексія Резнікова, вже збільшено кількість ВЛК вздовж лінії фронту для того, щоб поранені могли звертатися в ці установи не тільки на території військових госпіталів, а й на території цивільних медичних закладів.

Резніков додав, що дуже важливо вирішувати завдання як "золотої години", коли йде евакуація пораненого з лінії фронту, так і подальшої реабілітації.

"Крім того, за моєю директивою буде введено посади психолога у всіх лікувальних закладах. Помилково і хибно було сприйняття, що психологічну допомогу має отримати поранений після завершення лікування. Адже сам факт поранення — це вже психологічна травма", — зазначив Міністр оборони України.