ВСУ

Forbes склав рейтинг найдорожчої російської техніки, яка була знищена українськими військовими

Дата: 15.04.2022 14:51

З початку російської агресії українська армія знищила 5260 одиниць ворожої техніки, серед якої найдорожчою ціллю став ракетний крейсер «Москва».

Forbes склав рейтинг (інфографіку) найдорожчої російської військової техніки, яка була знищена за півтора місяці війни в Україні.

Як працює повітряна тривога – роз'яснення Повітряних сил ЗСУ

Дата: 18.03.2022 16:34

За час війни в Україні, певно, не залишилося великих міст, де б не лунав сигнал повітряної тривоги. ВІн сповіщає жителів про можливу небезпеку - приліт ворожого літака або ракети.

Як Україна виявляє потенційні повітряні загрози? Скільки часу минає між їхнім виявленням та запуском того самого протяжного звуку сирени? Та чому цей звук іноді не з’являється перед прильотом?

Про все, що потрібно знати розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

На спецсчет для поддержки Вооруженных Сил Украины поступило более 6 млрд грн – НБУ

Дата: 02.03.2022 17:19

Остаток средств на спецсчете, открытом Нацбанком для поддержки ВСУ, сегодня составляет 4,53 млрд грн.

Граждане страны и друзья Украины из-за рубежа перечислили на мультивалютный спецсчет для поддержки Вооруженных Сил Украины более 6 млрд гривен, сообщает Banker.ua.

Сумма, поступившая на спецсчет для поддержки Вооруженных Сил Украины, превысила 6 млрд гривен (в эквиваленте). В иностранной валюте по состоянию на 2 марта в адрес армии было перечислено более 253,5 млн грн.

Підписка на ВСУ