Як працює Національна поліція на деокупованих територіях Харківщини (фото)

Дата: 16.09.2022 08:43

Наразі на деокупованих територіях Харківщини щодня працюють близько 1000 поліцейських. Лише на документування воєнних злочинів задіяно більше 20 спеціалізованих слідчо-оперативних груп з пересувними криміналістичними лабораторіями.

Про це повідомив Голова Національної поліції Ігор Клименко, перебуваючи на звільненій Харківщині.

"Військові рф часто обирали собі за штаб будівлі місцевої поліції. Скільки сил ми свого часу доклали, щоб привести ці приміщення до ладу. І от повна розруха, розібрані службові авто в дворах. Звільнені території наповнені біллю та жахом. Місцеві забули, що таке відчуття безпеки. Тому нам якнайшвидше потрібно посилити тут поліцейську присутність та задокументувати всі воєнні злочини окупантів. Звісно, колаборанти теж спокійно спати не можуть. Встановимо всіх, хто співпрацював та допомагав ворогу!", - повідомив Ігор Клименко.  

Як зазначив Голова Нацполіції також залучаються зведені загони Національної поліції України з інших регіонів держави. Зокрема, велике навантаження на вибухотехніків, які обстежують звільнені території. За словами Ігоря Клименка, четверо поліцейських саперів уже отримали тяжкі поранення під час розмінування: 

"Так, роботи багато. Але ми справимося. Виконаємо всі завдання. Головне, що впевнено повертаємо своє" - додав Клименко. 


1234
Офіційний сайт Національної поліції