Як правильно оформити документи на прибудинкову територію та уникнути помилок

Дата: 29.06.2024 14:09

 

Виділення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку - це реальна можливість мешканців будинку відгородитися від знахабнілих ділків, які незаконно встановлюють МАФи та влаштовують приватні автостоянки на прибудинкових територіях. Законодавство України дозволяє безоплатну передачу у власність або у постійне користування співвласниками багатоквартирного житлового будинку земельних ділянок, на яких розташовані їх будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія,що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень.

Сьогодні активні співвласники багатоквартирних будинків об'єднуються і розпочинають збір документів щодо виділення земельної ділянки для обслуговування житлових будинків, аби бути повноправними власниками прибудинкових територій, за які вони сплачують роками. Але, на цьому шляху вонистикаються з багатьма перешкодами і проблемами.

Як правильно оформити документи на прибудинкову територію аби уникнути помилок розповідає в програмі «Очі Феміди» адвокат Вадим Чунжин.

Я-UA ТВ канал