З початку повномасштабної війни із російського полону вдалося визволити 1596 осіб

Дата: 31.12.2022 18:57

За цей рік з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у результаті роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими під контролем Президента України Володимира Зеленського з російського полону вдалося визволити 1596 осіб — військових та цивільних.

У тому числі від початку повномасштабного вторгнення було звільнено 187 жінок.

Про це повідоми в КШППВ.

Зокрема, напередодні Нового року команда Координаційного штабу завершила чергову операцію з повернення додому наших оборонців - з полону ворога звільнено в результаті обміну 140 українських Захисників та Захисниць.

Це вже 35-й обмін від початку повномасштабного вторгнення. Серед звільнених 82 бійці Збройних сил України, 22 нацгвардійці, 15 воїнів з територіальної оборони, 11 представників Військово-морських сил та 10 військовослужбовців Державної прикордонної служби (офіцерський склад – 22 особи, рядовий і сержантський склад – 118, оборонці Маріуполя – 44, полонені з донецького напрямку – 48, звільнені, які були взяті в полон на луганському, харківському напрямках, а також у Київській області, а також двоє захисників острова Зміїний, та один полонений із Запорізької АЕС). 

Крім того, як додали у Координаційному штабі, додому також вдалося повернути хвостатого друга українських воїнів — собаку породи американський пітбультер’єр, який був евакуйований з Азовсталі разом з оборонцями Маріуполя, але потім був вивезений до росії.

Ексклюзивне відео СБУ