зброя

Порушення правил носіння та перевезення вогнепальної зброї: відповідальність

Дата: 27.06.2022 14:57

Адміністративна відповідальність за порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів.

Бійці тероборони на звільнених територіях повинні здати зброю - Командувач Сил ТРО Юрій Галушкін

Дата: 21.04.2022 15:28

Командувач Сил Територіальної оборони ЗСУ бригадний генерал Юрій Галушкін звернувся до добровольців Сил ТрО та командирів ДФТГ, які з початком широкомасштабного вторгнення Росії взяли до рук зброю.

24 лютого люди, різні за віком, статтю та досвідом, самоорганізувались. Фермери, бізнесмени, журналісти, будівельники, програмісти - люди різних професій - відклали свої справи і мужньо стали на захист України.

Застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії

Дата: 21.04.2022 09:40

15 квітня 2022 р. № 448 Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову, якою затверджено «Порядок застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації та/або інших держав проти України у період дії воєнного стану» (надалі  - «Порядок»).

Порядок отримання дозволів на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї під час воєнного стану

Дата: 17.04.2022 11:19

Міністром внутрішніх справ визначено особливості видачі громадянам України дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї та набоїв до неї під час дії воєнного стану.

Про це повідомляють у Нацполіції з посиланням на наказ №170 від 01 березня 2022 року.

Документом передбачено скорочений порядок надання громадянам дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї та набоїв до неї.

Затверджено порядок застосування вогнепальної зброї цивільними у період дії воєнного стану: Уряд прийняв постанову

Дата: 16.04.2022 14:16

Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації та/або інших держав проти України у період дії воєнного стану.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідну постанову розробило Міністерство оборони України на виконання статті 2 Закону України “Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України”.

"Українська бронетехніка": на що здатні бронеавтомобілі "ВАРТА" та "НОВАТОР"

Дата: 23.03.2022 14:58

Defense Express підготував спеціальний матеріал про компанію "Українська бронетехніка", яка розробила та серійно виготовляє бронеавтомобілі "Варта" та "Новатор", міномети та інше озброєння.

Навколо "Варти", яких поставлено до українського війська понад 150 одиниць, вже створились численні міфи. На що здатний "Новатор"?

Спілкування з керівництвом "Української бронетехніки", яке відкрило завісу над своїми планами на майбутнє, зокрема і про нову зброю під кодовою назвою "Смерека".

ТОП-8 БРОНЕМАШИН KRAZ: Couguar, Cobra, Spartan, Hulk, Raptor, Shrek, Feona, Hurricane

Дата: 22.03.2022 17:13

В грудні 2021-го стало відомо, що “Автокраз” розрахувався з боргами, почав виходити з кризи та отримав портфель замовлень до 1000 автомобілів на цей рік.

Тоді ж ЗМІ заявили про придбання Державною спеціальною службою транспорту, що є структурою Міністерства оборони України, двох дизельних броньованих автомобілів КрАЗ Cougar APC. Вартість контракту не стала військовою таємницею - 14 мільйонів 928 тисяч гривень. Якщо говорити про ціну одиниці, то це близько 263 тисяч доларів. Гарантійний строк обслуговування на них - 12 місяців або 30.000 кілометрів.

Порядок отримання зброї громадянами в Україні: роз'яснення (відео)

Дата: 17.03.2022 17:37

Будь-яка цивільна людина, яка виявила намір взяти участь у захисті держави, тепер має право отримати зброю. Це передбачено Законом України «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України», який набув чинності 9 березня.

Підписка на зброя