бізнес

Російський суд заарештував активи, що раніше належали виробнику горілки «Хортиця» Євгену Черняку - ЗМІ

Дата: 14.05.2024 19:19

Російський суд арештував колишні активи українського бізнесмена Євгена Черняка – засновника холдингу Global Spirits, який є виробником горілки «Хортиця».

Про це повідомляють низка ЗМІ.

Йдеться, зокрема, про «Феодосійський завод коньяків і вин», «Кримський винний дім», лікеро-горілчані заводи «Російська північ» у Вологді та «Джерельце та К» у Митищах, а також дистриб'ютори «Традиції успіху», «Стандарт якості» та «Новий рівень» - усі вони раніше належали Черняку.

"Клуб білого бізнесу": чому підприємців прагнуть розділити?

Дата: 27.04.2024 10:12

Верховна рада прийняла за основу законопроєкт № 11084 про внесення змін до ПКУ щодо особливостей податкового адміністрування платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства.

Це стосується так званого "клубу білого бізнесу", який пропонує запровадити систему управління комплаєнс-ризиками та перевагами у податковому адмініструванні під час воєнного стану.

Наприклад, мораторієм на документальні перевірки, крім деяких видів, скорочення строків камеральної та документальної перевірок тощо.

Відсутність податкових перевірок для добросовісних платників: Закон прийнято за основу

Дата: 25.04.2024 10:18

У Верховній Раді було зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства (№11084 від 13.03.2024 р.).

За результатами аудиту прокурори закрили кожне пʼяте кримінальне провадження щодо підприємців - Андрій Костін

Дата: 24.04.2024 19:39

Генпрокурор Андрій Костін провів зустріч з Радою бізнес-обмудсмена, Радою з питань підприємництва при Президентові України та представниками українського бізнесу.

Головна тема зустрічі - продовження системної співпраці, спрямованої на посилення захисту прав доброчесних підприємців.

Без зайвих печаток і штампів: Уряд скасував понад півсотні застарілих вимог для бізнесу

Дата: 31.03.2024 10:12

Кабмін вніс зміни до понад півсотні застарілих актів та визнав такими, що втратили чинність 15 постанов, деякі з яких були ухвалені ще в часи УРСР.

Рішення на виконання Плану дій щодо покращення умов ведення бізнесу в Україні Уряд ухвалив на засіданні 29 березня, повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, з постанов КМУ виключили вимоги ставити печатки на документах, які підприємці подають до органів держвлади, якщо така вимога не встановлена законами.

CRM для ведения клиентов: ваш путь в успеху

Дата: 09.02.2024 17:11

Чем больше клиентов обслуживает бизнес, тем сложнее справиться с бесконечным потоком сообщений и задач от заказчиков. Эти сложности могут возникнуть по разным причинам, но чаще всего они связаны с отсутствием систематизации, недостаточной автоматизацией и неэффективным управлением данными. CRM для ведения клиентов станет решением всех проблем, но сначала давайте разберемся, какие именно барьеры мешают вашему развитию.

Блокпости ТЦК на кордоні та посилення мобілізації: у Європейській Бізнес Асоціації заявили про негативні наслідки для економіки України

Дата: 06.02.2024 09:18

Представники ТЦК та СП разом з правоохоронцями почали розгортати мобільні пости перед пунктами пропуску через державний кордон України, на яких, зокрема, проводять перевірку документів у водіїв вантажних транспортних засобів, які здійснюють перевезення через держкордон, а також видають повістки з наказом з’явитися до військкомату для уточнення облікових даних.

Володимир Зеленський підтвердив зустріч влади з представниками бізнесу і попросив зробити необхідні напрацювання

Дата: 22.01.2024 21:59

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 22 січня підтвердив зустріч влади й бізнесу.

"Сьогодні урядовці зустрічалися з представниками українського бізнесу. Дискусія непроста. Є серйозні питання. Є справді складнощі. Я ознайомився з деталями. Попросив зробити необхідні напрацювання, щоб усі складнощі між урядовцями, бізнесом, правоохоронцями були зняті" - повідомив Зеленський.

Президент додав, що у кожного може бути свій погляд але в час війни всі мають бути об’єднані одним завданням – міцністю України, силою суспільства та економіки.

Затримання засновника "Concorde Capital" Ігоря Мазепи: в ДБР прокоментували деталі справи

Дата: 19.01.2024 13:06

18 січня під час перетину українсько-польського кордону було затримано бізнесмена, засновника інвестиційної компанії "Concorde Capital" Ігоря Мазепу, а в самій компанії відбулись обшуки. Правоохоронці також взяли під варту ще трьох осіб, зокрема брата засновника.

Який бізнес перевірятимуть податківці у 2024 році: ДПС опублікувала план-графік проведення перевірок

Дата: 18.01.2024 18:17

Державна податкова служба України опублікувала план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2024 рік. Всього податківці запланували провести понад 3 тисячі планових перевірок.

Кого вони стосуватимуться та якою буде їх інтенсивність впродовж року повідомляє YouControl

Підписка на бізнес