Чим може допомогти адвокат з податкових спорів - консультує Fedkov

Дата: 16.03.2023 12:47

Податкові спори виникають, коли платник податків не погоджується з рішенням податкової інспекції щодо сплати податків та зборів. Якщо ви опинилися у такій ситуації, вам необхідно діяти оперативно та правильно, щоб мінімізувати втрати та зберегти свої інтереси.

Мене звати Федьков Олексій (fedkov.com), і я з радістю допоможу Вам!

Отож, спершу варто звернутися до податкової інспекції з запитом на пояснення щодо рішення, яке ви не погоджуєте. Це може допомогти у врегулюванні конфлікту та уникненні подальших судових процесів.

Якщо ж вам не вдається досягти згоди з податковою інспекцією, необхідно подати скаргу до апеляційного органу - Державної податкової служби або до суду.

Під час розгляду податкового спору необхідно мати всі необхідні докази та документи, які підтверджують ваші доводи щодо правильності розрахунку податків та зборів. Також важливо мати кваліфікованого юриста або податкового консультанта, який допоможе у підготовці скарги та захисті ваших інтересів під час розгляду справи.

Вирішення податкового спору може зайняти тривалий час та забрати багато зусиль, але це може бути важливим кроком для збереження фінансової стабільності та збереження репутації вашого бізнесу. Тому важливо діяти оперативно та звертатися до фахівців для отримання кваліфікованої допомоги.

Етапи вирішення податкових спорів

Вирішення податкових спорів є важливою складовою податкової системи кожної країни. Україна не є винятком, і існує чіткий порядок вирішення податкових спорів. Ось основні етапи вирішення податкових спорів в Україні:

  1. Подання запиту. Платник податків може подати запит до податкової служби щодо вирішення будь-якого питання, що стосується податкового законодавства, зокрема спорів з податковою інспекцією.

  2. Первинна перевірка. Після отримання запиту, податкова служба проводить первинну перевірку, під час якої встановлюється фактична основа податкового спору та збирається необхідна інформація.

  3. Подання відповіді. Після перевірки податкова служба надсилає платнику податків письмову відповідь, яка містить результати перевірки та рекомендації щодо вирішення податкового спору.

  4. Подання апеляції. Якщо платник податків не згоден з рішенням податкової служби, він може подати апеляцію до вищих органів управління податками. У разі недоотримання відповіді протягом 30 днів з дати подання апеляції, платник податків має право звернутися до суду.

  5. Судове розглядання. У разі подання платником податків позову до суду, справа розглядається судом. Під час судового розгляду платник податків може використовувати будь-які докази, що свідчать на його користь.

  6. Виконання рішення. Після вирішення податкового спору, у разі потреби, платник податків зобов'язаний сплатити податки, пені.

Якщо у Вас зявилися проблеми повязані з податковими спорами, звертайтеся: https://fedkov.com/podatky/podatkovi-spory/ . Надам детальну консультацію по цьому питанні.