адвокат

Суд обрав запобіжний захід адвокату за спробу надання хабаря співробітникам НАБУ і САП

Дата: 06.06.2024 16:10

12 млн грн застави – такий запобіжний захід суд застосував до адвоката, якого викрили на спробі надання хабаря прокурору САП та детективу НАБУ.

Слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та застосував до столичного адвоката, якого викрили на пропозиції надати прокурорам САП та детективам НАБУ хабар у розмірі 200 тис. дол. США, запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 12 млн грн.

Також на підозрюваного покладено такі процесуальні обов’язки:

Адвоката ЮК Міллер викрили на спробі підкупу співробітників НАБУ і САП: у юридичній компанії відреагували

Дата: 05.06.2024 05:52

Детективи НАБУ викрили адвоката одного з столичних адвокатських об’єднань на пропозиції надати хабар у розмірі 200 тис. дол. США.

Як повідомили в антикорупційних органах адвокат пропонував ці кошти прокурорам САП та детективам НАБУ за прийняття рішення про передачу кримінального провадження стосовно його підзахисного у справі щодо заволодіння електричною енергією ПрАТ «НЕК «Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн до іншого органу досудового розслідування.

Мій підзахисний ніколи не ухилявся і не буде ухилятися від слідства - адвокат Євгена Борисова

Дата: 01.06.2024 23:38

28 травня мого підопічного Є. Борисова затримали прямо на виході з СІЗО після того, як його справа за статтею 368-5 ККУ фактично розвалилася в суді через відсутність прямих доказів провини. Правоохоронці мотивували повторний арешт в тому числі тим, що після виходу зі слідчого ізолятору Є. Борисов нібито планував утекти за кордон. Цю "новину" понесли також і деякі медіа.

Як його адвокат, хочу прокоментувати цю ситуацію та запевнити суспільство і ЗМІ, що жодних подібних планів мій підзахисний не мав і мати не міг.

Справа проти ексвоєнкома Борисова розвалюється ще на етапі розслідування - адвокат

Дата: 28.05.2024 23:35

Сьогодні правоохоронці затримали мого клієнта, Євгена Борисова, на підставі статті 209 ККУ щодо легалізації неправомірних доходів. Зазначу, що раніше дана стаття вже була в основній справі за статтею 368-5 ККУ про незаконне збагачення. Однак фактично ця справа вже розвалилася через відсутність аргументованих доказів провини Євгена Борисова.

В Україні хочуть штрафувати за ототожнення адвоката з клієнтом

Дата: 21.05.2024 18:03

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 11279, яким пропонують ввести в Україні адмінвідповідальність за порушення гарантій адвокатської діяльності.

Так, згідно з документом, за публічне ототожнення адвоката і клієнта, якому таким адвокатом надається професійна правнича допомога – хочуть ввести штраф від 1700 до 3400 грн для громадян, а для посадових осіб – від 3400 до 5100 грн.

Якщо правопорушення буде скоєне вдруге протягом року – штраф буде від 6800 до 10200 грн.

Поправки до законопроекту про мобілізацію передбачають запровадження бронювання для адвокатів

Дата: 04.03.2024 12:15

Законопроект про посилення мобілізації № 10449, передбачає відстрочку від мобілізації для суддів, членів ВРП, ВККС, дисциплінарних інспекторів, а також прокурорів, працівників органів досудового розслідування та правоохоронних органів, але не передбачає бронювання адвокатів. Разом з тим, кримінальні справи без адвокатів розглядати неможливо.

Тому поправки до законопроекту про мобілізацію, подані народними депутатами, передбачають запровадження бронювання для адвокатів, пише "Судово-юридична газета".

Мобілізованим адвокатам хочуть законодавчо дозволити надавати правничу допомогу - законопроект

Дата: 21.02.2024 10:44

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 11014, яким хочуть внести зміни до ст. 7 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та уточнити підстави несумісності з діяльністю адвоката.

Про це пише "Ти ж юрист".

Законопроєктом, зокрема, пропонують встановити, що несумісною з діяльністю адвоката є лише військова служба за контрактом або альтернативна (невійськова) служба. Наразі несумісним є будь-який вид військової служби.

Підписка на адвокат