Для покращення системи автоматизації договірної роботи LIGA:ZAKON оновила функціонал CONTRACTUM

Дата: 20.01.2022 10:10

LIGA:ZAKON випустила новий реліз системи автоматизації договірної роботи CONTRACTUM, що є складовою IT-платформи LIGA360. Нова версія системи поповнилась найзатребуванішими шаблонами договорів, серед яких кредитні, ліцензійні, агентські, купівлі-продажу та багато інших.

Для зручності користувачів розробниками було покращено й інтерфейс роботи з договором:

  • користувач має можливість створювати шаблони договорів на базі своїх документів;

  • можливість створення нових договорів на основі шаблонів, створених користувачем;

  • використання найзатребуванішіх договорів-шаблонів, підготовлених експертами LIGA:ZAKON для створення нових документів.  

Крім того, вдалося вирішити проблему, з якою стикалися користувачі попередніх версій системи, коли було складно або технічно неможливо встановити плагін для роботи з поточною версією MS Office, встановленій на своєму комп’ютері.

Щоб вирішити цю проблему розробники відмовилися від плагіну MS Word і в новому релізі прибрали залежність користувача від версії MS Office, бо вся робота йде у браузері, без переходу на сторонні продукти.

Завдяки цьому оновленню документ можна буде одразу редагувати, адже тепер вся робота з договором ведеться у вбудованому редакторі, який вміє працювати з файлами: doxcx, doc, rtf, odt, html, PDF. Усі документи, створені та завантажені раніше, працюють без обмежень. Усі шаблони, підготовлені до минулого релізу, оновлені та готові до роботи. Зона аналізу знаходиться в лівій частині екрану, як і зона Паспорта договору/шаблону (між цими зонами можна перемикатися).

Слід зазначити, що всі документи в системі CONTRACTUM шифруються стандартом AES, який на даний момент вважається одним із найнадійніших у світі.

Ліга Закон

Довідка: LIGA:ZAKON – українська продуктова IT-компанія, заснована в 1991 році є провідним розробником інформаційних рішень для бізнесу та офіційним технічним адміністратором Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.  LIGA:ZAKON є розробником IT-рішень для професіоналів бізнесу та держсектору - LegalTech BizTech InfoTech MarTech

У листопаді 2021 року компанія заявила про своє нове позиціонування та рестайлінг бренду.  З компанії, яка виробляла ІТ-продукти для юристів і бухгалтерів трансформувалася у продуктову ІТ-компанію, яка надає IT-платформу LIGA360 для всього бізнесу, фахівців різних професій, компаній та держави в цілому.

Сучасна суть бренду виражена в словах «LIGA:ZAKON» — Think digital – думай в цифровому форматі».

За версією GRС LIGA:ZAKON входить у ТОП-10 кращих роботодавців України у сфері IT.

LIGA:ZAKON входить до складу Групи компаній «ЛІГА».