Ліга Закон

SQUAD – інструмент для виявлення російського сліду: доступ надано державним розслідувачам

Дата: 05.12.2022 12:15

Україну підтримує весь світ: допомагає державі, сприяє українцям за кордоном, йде назустріч українському бізнесу. Підтримку світу відчула і компанія LIGA ZAKON, яка одразу після повномасштабного вторгнення розпочала низку переговорів із зарубіжними колегами. Та вже за декілька місяців змогла укласти угоди для отримання інформації з міжнародних реєстрів.

Що відбулося далі?

В Україні працює понад 400 компаній з угорським слідом – 5 компаній має зв’язки з рф: дослідження проведено з LIGA360

Дата: 30.11.2022 13:33

Попри багаторічні дружні відносини України з Угорщиною ми все частіше стикаємося з досить неоднозначними поглядами угорського уряду стосовно російської агресії та загалом у ключових зовнішньополітичних і безпекових питаннях Європейського Союзу.

Зокрема, Угорщина відмовлялася підтримувати план ЄС щодо виділення Україні фінансової допомоги 18 млрд євро на наступний рік. Про це заявляв Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, пише Sky News.

Найактуальніші теми для бізнесу: вебінари від LIGA ZAKON

Дата: 25.11.2022 13:49

Дев’ять місяців пройшло з тих пір, як ми почали жити та працювати у нових реаліях повномасштабної війни. Відтоді повністю перевернулося все в свідомості кожного українця, кардинально змінила правила ведення бізнесу і кожна українська компанія.

Після 24 лютого з’явилось чимало новацій на законодавчому рівні – у цей час бізнес як ніколи раніше потребував підтримки та роз’яснень.

Як використовувати максимум можливостей LIGA360 під час війни? – у безкоштовному вебінарі

Дата: 18.11.2022 16:44

Якщо ви керівник, юрист, комплаєнс, бухгалтер, кадровий спеціаліст, то вебінар "Як використовувати максимум можливостей LIGA360 під час війни" це саме те, що вам треба! 

Коли?

Вже 22 листопада (вівторок) об 11.00 спікери LIGA ZAKON поділяться лайфхаками, які допомагають не потонути в морі інформації та користуватися класними функціями, які економлять ваш час.

Про що будемо говорити?

  • Перевірку токсичних зв'язків;

Чому успішні компанії користуються дашбордом у LIGA360?

Дата: 09.11.2022 11:36

Вам набридли однотипні добірки новин, не бажаєте серфити медіаполем у пошуках публікацій про свою компанію, конкурентів чи партнерів; цінуєте свій час і не хочете блукати різноманітними ресурсами для збору даних, що сприятимуть ефективному веденню бізнесу? Тоді індивідуальний дашборд у корпоративному рішенні LIGA360 саме для вас!

Дашборд – це «розумний звіт», який у реальному часі демонструє зріз ключової інформації про роботу вашої компанії, конкурентів або партнерів; і новин галузевого ринку.

LIGA360 – контроль ризиків усією командою

Дата: 19.10.2022 15:38

Воєнний стан – це період швидких змін, коли важливо, щоб кожен у своїй ролі в команді знав, як упоратися з викликами, що виникають під час війни. Компанія LIGA ZAKON, дослідивши бізнес-процеси воєнного часу, визначила ключові ролі в компанії та запити бізнесу, які нині потребують найбільшої уваги. І розробила ефективні рішення для розв'язання нагальних питань.

Повна картинка роботи бізнесу  

LIGA360 – ефективна робота юридичної компанії

Дата: 17.10.2022 14:15

Сьогодні в Україні кожен є воїном на своєму фронті. Значну місію під час війни мають фахівці правового поля. Юридичні компанії з початком повномасштабного вторгнення, як і інший бізнес країни, зазнав шоку.

Ми пам’ятаємо, як на кілька місяців було фактично зупинено судові процеси, закрито реєстри та доступи до головних документів країни. Швидко змінювалося законодавство, а отже й формат роботи фахівців юридичного ринку. Компаніям, які надають юридичні послуги, довелося багато переосмислити.

Закриті публічні реєстри: 91 % представників бізнесу не схвалює обмеження доступу до відкритих даних

Дата: 04.10.2022 10:44

З початку повномасштабної війни держава закрила низку раніше відкритих даних, якими користувалися журналісти, юристи, бухгалтери й загалом український бізнес. Основним аргументом влади було питання безпеки, адже відкриті дані дають змогу отримати первинну інформацію про фізичних і юридичних осіб чи, скажімо, роботу місцевих органів для вільного використання в особистих або комерційних цілях.

Український бізнес, який має зв’язки з росією та білоруссю, – дослідження юридичного сектору

Дата: 21.09.2022 16:44

На цей час в Україні зареєстровано трохи більше ніж 25 тисяч компаній, які надають юридичні й аудиторсько-консалтингові послуги. І, попри повномасштабну війну, яка триває в Україні вже пів року, серед цієї кількості бізнесів є ті, що мають бенефіціарних власників із росії чи білорусі.

У Лондоні презентували український IT-продукт для Великої Британії

Дата: 16.09.2022 15:16

Швидкість технологічного прогресу створила безліч можливостей для бізнесу в юридичному секторі. Тому LIGA ZAKON постійно працює над удосконаленням і розвитком компанії, зокрема ІТ-платформи LIGA360.

Підписка на Ліга Закон