допомога вагітним

Допомога при вагітності та пологах: які документи потрібні?

Дата: 09.12.2023 12:32

Соціальна допомога передбачена при вагітності та пологах, народженні чи усиновленні дитини. Також грошову підтримку можуть отримати мами, які виховують дитину самі, багатодітні сім’ї, діти з інвалідністю і діти-сироти.

Чи можна отримати допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, перебуваючи у відпустці по догляду за старшою дитиною?

Дата: 20.11.2023 20:07

Коли жінка, знаходячись у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, перебуває в очікуванні другої дитини, часто постають питання: як бути з відпусткою у звʼязку з вагітністю і пологами? Чи можна отримати виплати на цій підставі?

Запитання: Добрий день! Перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до трьох років. Зараз очікуємо друге маля. Підкажіть, будь ласка, чи можу я отримати виплати у звʼязку із вагітністю і пологами в такому разі? Окрім того, ми сімʼя ВПО.

Соціальна допомога та забезпечення українським жінкам при народженні дитини у країнах ЄС

Дата: 06.02.2023 10:32

У країнах ЄС жінки, в тому числі і українки, які отримали статус тимчасового захисту, при народженні дитини мають право на різні види соціальної підтримки.

Соцпортал пише, що при народженні дитини, загалом в ЄС жінки мають право на такі соціальні допомоги:

Вагітні можуть отримати декретну допомогу навіть із-за кордону

Дата: 11.05.2022 10:00

Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.

Аби це стало можливим, фахівці Міністерства охорони здоров’я спростили процедуру формування медвисновків – отримати е-лікарняний після настання 30 тижня вагітності тепер можна дистанційно.

Підписка на допомога вагітним