електропостачання

НКРЕКП планує збільшити тариф на передачу електроенергії: ухвалено рішення

Дата: 22.11.2022 15:55

В Україні вартість передання електроенергії та диспетчеризації у 2023 році зросте, а пільгові ціни на електрику для побутових споживачів збережуться упродовж осінньо-зимового періоду — до 31 березня наступного року.

Таке рішення ухвалила Нацкомісії з держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Очікується, що документ буде оприлюднений на сайті регулятора для зауважень та пропозицій, після чого ухвалять остаточне рішення.

У ДТЕК повідомили, що з похолоданням можливі триваліші обмеження електропостачання у Києві

Дата: 14.11.2022 14:34

Обмеження електроспоживання у Києві з настанням холодів можуть збільшитись, якщо пропускна спроможність мереж, якими електроенергія надходить до столиці, залишиться на нинішньому рівні.

Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Що буде з тарифами на електроенергію для населення до кінця опалювального сезону повідомили в Міненергетики

Дата: 29.10.2022 10:55

Кабмін ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483». Документом передбачено продовження дії спеціальних обов’язків, покладених на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії.

Таким чином пільгові ціни на електричну енергію для побутових споживачів зберігатимуться протягом осінньо-зимового періоду 2022/2023 рр – до 31 березня 2023 р.

Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача: деталі

Дата: 24.10.2022 15:30

Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорили в тому числі питання відновлення об’єктів енергетики після атак російських окупантів.

Про це повідомили Telegram Зеленського.

Зокрема, на засіданні заслухали доповіді командувачів військ оперативних напрямків про актуальну ситуацію на передовій і  розглянули ймовірні дії ворога на найближчий період.

"Укренерго" попередили про віялові відключення електроенергії в Україні: посилання на графік відключень

Дата: 20.10.2022 10:31

Постійні ракетні обстріли ворога руйнують енергетичну інфраструктуру України і енергетикам потрібен час для її відновлення. Зараз треба дуже свідомо та ощадливо підійти до споживання електроенергії, щоб пройти наступну зиму якомога краще.

Про це повідомляють в НЕК "Укренерго".

Економія електроенергії: поради по енергозбереженню та дії у разі відключення світла

Дата: 19.10.2022 10:47

Економити електроенергію потрібно не лише ввечері (17:00-23:00), а і зранку (8:00-11:00) — це години з піковим навантаженням. Якщо в ці години не економити споживання, система не витримає і «Укренерго» буде змушене проводити «віялові» відключення по всій країні.

Що робити, якщо зникли електрика, вода чи газопостачання: інфографіка від Мінреінтеграції

Дата: 13.10.2022 18:46

Після масованого ракетного удару росіян по критичній інфрастуктурі миттєво залишилися без світла, води та газу сотні тисяч українців у кількох областях.  

Мінреінтеграції підготувало пам’ятку про те, як діяти у разі зникнення освітлення та газопостачання.

Україна припиняє експорт електроенергії через російські ракетні обстріли енергетичних об’єктів

Дата: 10.10.2022 22:40

Українська електроенергія, яка експортувалась після синхронізації до ЄС, а також окремими лініями до Молдови і Польщі, допомагала Європі заміщати російський газ та підтримувала стабільність європейської енергосистеми.

Навіть після того, як була зупинена Запорізька атомна електростанція, що більше 7 місяців знаходиться в російській окупації, Україна виконувала свої зобов’язання перед європейськими партнерами з експорту електроенергії.

Що робити у випадку знеструмлення і як підготуватися до ймовірного «блекауту» - інфографіка

Дата: 14.09.2022 20:00

Центр стратегічних комунікацій надав практичні поради, що робити у випадку знеструмлення і як підготуватися до ймовірного «блекауту». 

Вдалий контрнаступ наших Сил оборони і деокупація населених пунктів позбавили окупантів можливості володарювати і тероризувати населення на загарбаних територіях, тому зараз вони вдаються до енергетичного шантажу з обстрілом електростанцій на звільнених територіях.

Как во время войны получать квитанции за электроэнергию и оплачивать услуги?

Дата: 26.03.2022 16:42

Во время войны украинцы могут не платить за коммунальные услуги, если у них нет такой возможности. Но поставщики электроэнергии, газа и воды просят своих клиентов по возможности оплачивать счета, чтобы поддерживать деятельность коммунальных служб.

В тех регионах, где проходят боевые действия, квитанции по почте не присылают.

Поставщик электроэнергии YASNO объяснил, как оплачивать счета клиентам в военное время.

Підписка на електропостачання