імпорт

Щодо документальних позапланових перевірок суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють експорт/імпорт товарів

Дата: 02.05.2023 18:17

Відповідно до підпункту 69.2 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (зі змінами, далі - ПКУ) органам ДПС надано право проведення документальних позапланових перевірок платників податків, по яких отримано податкову інформацію, яка свідчить про порушення валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями та/або валютної виручки за експортними операціями.

Зеленський підписав закон, який звільняє від оподаткування імпорт дронів, тепловізорів, рацій та інших приладів для військових

Дата: 22.02.2023 15:13

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроекти № 8360 та № 8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення квадрокоптерів, тепловізорів, коліматорів, рацій та приладів нічного бачення.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Він також нагадав, що така можливість буде і для  експрес-відправок.

Закони набирають чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нові закони: імпорт генераторів та Starlink звільнили від ПДВ та дозволили зберігати пальне без ліцензій

Дата: 14.12.2022 09:58

13 грудня Верховна Рада ухвалила два Закони щодо сприяння відновленню енергетичної інфраструктури України: законопроєкт № 8196 та законопроєкт № 8197.

Так, відповідно до документу, впроваджується ввезення без оподаткування ввізним митом та ПДВ генераторів, Starlink та іншого обладнання для енергетики, у тому числі для фізичних осіб.

За словами Ярослава Железняка ця норма діятиме до травня 2023. Таке звільнення буде розповсюджуватись також на поштові та експрес-відправлення.

Підписка на імпорт