будівництво

Какой кабель использовать для проводки? Лучший провод для электропроводки

Дата: 17.05.2024 11:00

Какой кабель лучше всего выбрать для проводки?

Для создания электропроводки используют разные типа кабелей/проводов. Они отличаются характеристиками, назначением, материалами изготовления и др. Большой ассортимент предлагает онлайн каталог проводов ПВС и других типов, а производитель гарантирует качество и надежность.

Наслідки реконструкції (добудови) квартири із змінами геометричних розмірів

Дата: 07.02.2024 09:50

Наслідки реконструкції квартири (добудова) із змінами геометричних розмірів фундаментів у плані та за рахунок земельної ділянки територіальної громади

28 грудня 2023 року Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду в рамках справи № 523/1749/21, провадження № 61-7898св23 (ЄДРСРУ № 116046323) досліджував питання щодо наслідків Наслідки реконструкції (добудови) квартири із змінами геометричних розмірів.

Будівельна амністія в Україні: Чи діє та які етапи

Дата: 17.01.2024 13:48

Будівельна амністія в Україні представляє собою важливу юридичну ініціативу, метою якої є легалізація будівель, зведених без відповідних дозволів. Цей процес має кілька ключових етапів і вимог, які необхідно виконати для успішної реалізації амністії.

Чи діє будівельна амністія?

Метрополітен Києва розірвав договір на будівництво гілки метро на Виноградар: причина - зрив строків

Дата: 26.12.2023 17:01

КП "Київський метрополітен" розірвав договір на будівництво гілки метро на Виноградар, через зрив термінів будівництва

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на закупівлі в Prozorro.

Зазначається, що підряднику з урахуванням авансу було перераховано 4 млрд грн, цей аванс підрядник "Київметробуд" має повернути.

Строк дії договору закінчився 11 грудня 2023 року, а підписаний він був у листопаді 2018 року.

Ремонт будинку в Києві: які етапи?

Дата: 01.11.2023 08:58

Ремонт будинку в Києві є важливою частиною догляду за вашим майном, особливо коли йдеться про житло в Києві. Капітальний або косметичний ремонт може покращити комфорт та естетику вашого житла, а також збільшити його вартість. У цій статті ми розглянемо основні етапи ремонту будинку в Києві та подамо корисні поради для успішної роботи.

Етап 1: Підготовчі роботи Першим кроком у ремонті будинку є підготовчі роботи. Вони включають в себе наступні кроки:

Як узаконити будівництво власного житлового будинку: алгоритм дій

Дата: 21.09.2023 16:58

Для будівництва власного будинку (на присадибній ділянці, будинок площею до 500 м.кв. та висотою не більше 2-ох поверхів без урахування мансарди, цоколя й підвалу) необхідно пройти 7 основних кроків:

1. Земельна ділянка

Передусім необхідно мати у власності/співвласності земельну ділянку або бути її користувачем. Земля повинна бути зареєстрована в Державному реєстрі речових прав (ДРРП) із присвоєнням їй кадастрового номера або у замовника повинен бути державний акт на право власності.

14 советов по обустройству коттеджей

Дата: 08.09.2023 17:44

Коттедж — это мечта многих людей. Возможность иметь собственное пространство, далеко от городской суеты, с участком земли, где можно воплотить свои самые смелые идеи по обустройству. Но чтобы коттедж стал настоящим уютным уголком, важно правильно его обустроить. В этой статье мы рассмотрим 14 советов по обустройству коттеджей, начиная с проектирования и заканчивая благоустройством участка.

В Уряді затвердили нові будівельні норми щодо споруд цивільного захисту

Дата: 14.08.2023 20:15

Мінвідновлення затвердило проєкт нових державних будівельних норм "Захисні споруди цивільного захисту" (ДБН В.2.2-5:2023), який встановлює чіткі вимоги до проєктування та будівництва нових захисних споруд та реконструкції і капремонту вже існуючих.

Запрацював електронний механізм захисту людей, що вкладаються в будівництво - Мінцифра

Дата: 20.06.2023 09:50

Українці зможуть реєструвати речові права на житло, що перебуває на етапі будівництва або буде збудоване.

Про це повідомили в Мінцифра

Раніше громадяни були змушені укладати із забудовниками лише попередній договір купівлі-продажу нерухомості або угоду про наміри, що не давало права власності до введення житла в експлуатацію.

Нерідко це призводило до махінацій, наприклад, коли одну квартиру «продавали» кільком людям одразу.

Що зміниться тепер?

Підписка на будівництво