Мінсоцполітики

Нормативи для опалення житлового приміщення збільшаться в середньому в 4 рази - Мінсоцполітики

Дата: 23.11.2023 09:22

 

Нормативи для опалення житлового приміщення на опалювальний сезон 2023-2024 збільшаться в середньому в 4 рази.

Про експериментальний проєкт, що спрямований на додаткову підтримку українців і реалізується спільно з міжнародними партнерами України, зокрема УВКБ ООН, розповіла Перший заступник міністра соціальної політики Дарія Марчак.

Міністерство соціальної політики України

 

Чи нараховується субсидія, якщо є борг за житлово-комунальні послуги?

Дата: 14.11.2023 14:19

Житлова субсидія не призначається в тому випадку, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Проходження ідентифікації українськими пенсіонерами - ВПО: роз'яснення Мінсоцполітики

Дата: 11.11.2023 18:51

У зв'язку з численними зверненнями пенсіонерів, зокрема із числа ВПО, із питаннями про необхідність проходження фізичної ідентифікації, у Мінсоцполітики надали детальне роз'яснення.

Так, до 31 грудня 2023 року ідентифікацію мають пройти виключно внутрішньо переміщені особи, яких було взято на облік до 24 лютого 2022 року. 
 
Це можна зробити наступним чином: 

Якщо пенсіонер перебуває на підконтрольній Україні території, – він може відвідати будь-яке відділення Ощадбанку.

Урядом розширено можливості державної програми протезування

Дата: 16.10.2023 08:53

Розширено можливості державної програми протезування. Учасники бойових дій зможуть отримати протез підвищеної функціональності без здійснення первинного протезування механічним протезом. 

Відповідні зміни до Постанови №518 підтримав Кабмін.

Що це означає розповіли у Мінсоцполітики.

З 1 грудня змінюються правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги

Дата: 13.10.2023 14:30

Кабмін України прийняв постанову «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану», відповідно до якої змінюються правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги, а інформація про неї буде оцифрована в автоматизованій системі.

Як зазначається, відповідні зміни напрацьовані Мінсоцполітики спільно з громадськими організаціями та волонтерами, а термін запуску системи – з 1 грудня 2023 року.   

Серед основних змін:

Ветеранам більше не доведеться витрачати час на збір довідок у різних держустановах - все буде автоматизовано

Дата: 04.09.2023 16:12

Держоргани в Україні продовжують впроваджувати інформаційні обміни між різними реєстрами.

Зокрема, Мінсоцполітики уклало відповідний договір з Міністерством у справах ветеранів України про інформаційну взаємодію.

У Мінсоцполітики розповіли як обрати протезне підприємство?

Дата: 25.08.2023 12:02

Люди, які потребують допоміжних засобів реабілітації, зокрема протезування, мають право обрати будь-яке підприємство, опираючись на власні потреби та комфорт. 

Так, у Мінсоцполітики зазначають, що компанію для протезування можна обрати на власний розсуд із близько п'яти десятків представлених на ринку.  

Їх перелік можна знайти:

Безпека дітей в інтернеті: що важливо знати батькам роз"яснили у Мінсоцполітики

Дата: 27.07.2023 13:40

Що важливо знати батькам для безпеки їхніх дітей в інтернеті (онлайн)?

Мінсоцполітики розповідає про ознаки в поведінці дітей, які можуть викликати занепокоєння; поради, які батьки можуть дати своїм дітям, щоб вберегти їх від онлайн-зловмисників; базові рекомендації, як  вчити дитину безпечної поведінки в інтернеті.

У 2021 році Кримінальний кодекс України було доповнено статтею 156-1 – домагання дитини для сексуальних цілей визнано кримінальним правопорушенням.

До Дня Незалежності України ветерани та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають разову грошову виплату

Дата: 25.07.2023 13:48

Ухвалено постанову, відповідно до якої до Дня Незалежності України буде виплачено разову грошову допомогу ветеранам війни, постраждалим від нацистських переслідувань, громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і відзначились, боронячи власну країну.

Виплати громадяни отримають у розмірах від  450 грн до  3 100  грн., у тому числі, як подяку за внесок у захист країни.

Підписка на Мінсоцполітики