мобінг

Мобінг, як прояв дискримінації працівників з ВІЛ-позитивним статусом на робочих місцях

Дата: 07.11.2024 17:20

Прояв мобінгу відносно до працівників є серйозною проблемою, яка виникає через стигматизацію та дискримінацію. Професійне оточення, яке відноситься до працівника з ВІЛ-позитивним статусом з ворожістю або виключенням, може призвести до втрати робочого місця такого працівника, погіршення психічного та фізичного здоров'я, а також до ізоляції від соціального оточення.

Чи має право працівник, щодо якого вчинявся мобінг, на компенсацію нанесеної йому шкоди?

Дата: 20.04.2024 09:23

У разі ушкодження здоров’я працівника, причиною якого став мобінг (цькування), факт якого підтверджено судовим рішенням, що набрало законної сили, заподіяна шкода відшкодовується у розмірі понесених витрат на лікування.

Позапланові перевірки у випадку скарг на мобінг

Дата: 14.03.2024 10:29

 

Нездорова атмосфера в колективі: нерівна оплата праці, погрози та залякування, висміювання, безпідставне позбавлення премій та бонусів, наклеп, позбавлення перспектив кар’єрного зростання — може стати новою підставою для візиту інспекції Держпраці.

У ВРУ з цього приводу зареєстрували законопроєкт № 11044 "Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" щодо проведення перевірок в частині вчинення мобінгу".

Підписка на мобінг