Колишніх депутатів від "Опоблоку" Вілкула та Колеснікова оголосили у розшук

Дата публікації: пт, 09/06/2019 - 13:27

В Україні оголосили в розшук двох колишніх народних депутатів від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова.

Про це повідомив колишній генпрокурор України Юрій Луценко на особистій сторінці у мережі Facebook.

"Колишніх народних депутатів Вілкула і Колеснікова рік тому взяли під захист Регламентний комітет і ВР, не давши дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності. І лише після втрати ними депутатського статусу, вчора їм оголошено підозри й розпочато процедуру розшуку. Ось чому я за скасування депутатської недоторканності", - йдеться в дописі Луценка.

Зазначимо, що на сайті ГПУ розміщено повідомлення про оголошення підозри колишньому голові Дніпропетровської ОДА за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) без вказування прізвища. Олександр Вілкул обіймав цю посаду з березня 2010 по грудень 2012 року.

Нагадаємо, що парламент вже намагався зняти недоторканність з народних депутатів від "Опоблоку" Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова у жовтні 2018 року. Однак голосування депутати провалили. 

відео / фото