Окупанти вночі вдарили дроном по багатоповерхівці в Сумах: є загиблі та поранені

Дата: 30.01.2025 11:50

30 січня 2025 року близько 00:20 окупанти атакували безпілотником 10-ти поверховий житловий будинок у спальному районі м. Суми.

Внаслідок цієї атаки на ранок відомо про 4 загиблих та 9 постраждалих людей, серед яких 8-річна дівчинка.

Пошкоджено два багатоквартирні житлові будинки та 23 транспортні засоби.

"Вночі Росія вдарила «шахедом» по Сумах. По звичайній житловій багатоповерхівці. Чотири людини загинули. Мої співчуття рідним і близьким. 

Ще дев’ятеро людей поранені, серед них дитина. На місці ще тривають рятувальні роботи, продовжується розбір завалів, надається допомога людям. 

Жахлива трагедія, жахливий російський злочин. Дуже важливо, щоб світ не робив пауз у тиску на Росію за цей терор. І я вдячний усім лідерам, які висловлюються на підтримку України, українців", - прокоментував цей злочин Президент України Володимир Зеленський.

Доповнено:

- Кількість загиблих внаслідок авіаудару по багатоповерхівці в м. Суми збільшилась до 6 осіб. 

З-під завалів дістали тіла ще двох людей.

- Станом на 15:30 відомо, що загинуло 3 подружжя: 74-річний чоловік і його 69-річна дружина, 65-річний чоловік і його 64-річна дружина, 61-річний чоловік та його 61-річна дружина.

- За повідомленням ГУ ДСНС у Сумській області, рятувальники деблокували тіло ще однієї людини з-під завалів будинку, а пізніше - ще однієї.  Таким чином, наразі внаслідок ворожої атаки загинуло 8 людей і постраждало – 13.

- Внаслідок ворожого удару 9 людей загинули, 13 отримали поранення різного ступеня тяжкості (станом на 19.30).

- У лікарні померла 76-річна жінка, яка отримала поранення унаслідок атаки ворога по багатоповерхівці в м. Суми, - повідомили в Прокуратурі Сумщини. 

Тоді потерпілу затисло плитами, рятувальники її деблокували та передали медикам, однак отримані травми виявились несумісні з життям.

Від ворожої атаки усього загинуло 10 людей.

12