ліцензії

З 01.01.2020 суб’єктам господарювання доведеться заплатити 500 тис. грн. штрафу за зберігання пального без ліцензії

Дата публікації: чт, 12/12/2019 - 15:05

Варто пригадати, що відповідно до положень Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481/95-ВР) з 01.07.2019 року суб’єктам господарювання необхідно отримувати ліцензію на право зберігання пального (далі – Ліцензія), яка видається строком на 5 років.

В якості відповідальності за порушення зазначеного вище обов’язку, законодавець встановив штраф у розмірі – 500 000 гривень.

З 18 грудня запроваджуються нова процедура отримання ліцензій та нові санкції за порушення

Дата публікації: ср, 12/04/2019 - 11:13

З 18 грудня вступають в дію зміни щодо отримання ліцензій та запроваджуються нові санкції за порушення у сфері ліцензування - зупинення дії ліцензії в повному обсязі або частково та збільшення розміру штрафів.


18 жовтня 2019 року у «Голосі України» опубліковано Закон №139-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності».

Теґи

Влада планує виключити обов’язок отримувати ліцензію посередникам у працевлаштуванні за кордоном

Дата публікації: пн, 11/11/2019 - 14:42

Ліцензія, яку видає Мінсоцполітики компаніям - посередникам y міжнародному працевлаштуванні, насправді не працює належним чином. Про це вказали ініціатори законопроекту про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон (від 31.10.2019 р. № 2365). Ліцензію потрібно прибрати, замінивши її так званою "повідомною ліцензією". Це коли компанія - посередник у міжнародному працевлаштуванні сама повідомляє державу, що вона хоче займатися цим видом діяльності. Мінсоцполітики вносить цю компанію до реєстру та має право перевіряти її діяльність.

Верховна Рада скасувала ліцензії для операторів телекомунікацій

Дата публікації: ср, 09/18/2019 - 14:20

Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, в сфері телекомунікацій.

Як передає УНІАН, за це рішення проголосували 349 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Теґи

Рада ухвалила законопроєкт щодо скорочення переліку ліцензованих видів господарської діяльності

Дата публікації: вт, 09/10/2019 - 14:14

Верховна Рада ухвалила у першому читанні за основу законопроєкт №1050 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Верховної Ради.

За нього проголосували 338 народних депутатів.

Після цього спікер парламенту Дмитро Разумков запропонував нардепам скоротити вдвічі термін підготовки документу до розгляду у другому читанні.

За це проголосували 295 народних депутатів.

Теґи

Як уникнути абсурдних ситуацій з ліцензуванням зберігання пального розповіли у Регуляторній службі

Дата публікації: пн, 08/19/2019 - 11:21

Постанова Кабміну, що зобов'язує підприємців отримувати ліцензії на зберігання палива вже викликала хвилю критики у бізнесу.

Так, підприємці, що не мають жодного відношення до видів діяльності, пов'язаних з переробкою і продажем палива, що використовують паливо виключно для своїх виробничих цілей зіткнулися з необхідністю отримувати ліцензію на її зберігання. Про це повідомила Голова державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна в ефірі телеканалу 24.

11 запитань про Ліцензії на пальне - 2019

Відповіді на найважливіші питання стосовно порядку отримання ліцензій на зберігання та продаж пального.

1. Чи потрібно отримувати ліцензію на зберігання пального в баку? 

2. Куди подавати документи на ліцензію?

3. Чи потрібно мати спеціальний КВЕД для зберігання пального?

4. Чи потрібні ліцензіЇ для Державних та Комунальних Підприємств?

5. Як "ввести в експлуатацію" рухоме майно (цистерни та резервуари)? 

6. Чи потрібно отримувати ліцензію на кожен резервуар або що таке місце зберігання?

7. Все про Дозволи ДержПраці.

Для малих сільгоспвиробників можуть скасувати ліцензування на зберігання пального

Дата публікації: пн, 07/08/2019 - 12:24

Мінагрополітики розглядає питання про скасування ліцензування на зберігання пального.

Міністерство аграрної політики та продовольства України розглядає питання щодо ліцензування зберігання пального сільгоспвиробниками та можливості його скасування для малих сільгоспвиробників. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Куди платити за ліцензії на виробництво, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним

Дата публікації: ср, 06/12/2019 - 14:04

З  01 липня 2019 року запроваджується ліцензування діяльності усіх суб'єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

Такі зміни передбачені Законом України від 23.11.2018 №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Для отримання ліцензії:

Нові види ліцензій на ринку пального вже з 01 липня 2019 року

Дата публікації: ср, 05/29/2019 - 16:36

   Ліцензії на право виробництва пального

Річна плата за ліцензії на право виробництва пального становить 780грн.; ліцензії на право виробництва пального видаються, призупиняються та анулюються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику; ліцензії видаються терміном на п’ять років; плата за них справляється щорічно. Штрафна санкція за виробництво пального без наявності ліцензії  — 1 000 000 грн.

    Ліцензії на право оптової торгівлі пальним

Галерея (відео/фото)