У Латвії дозволили обмін готівкової гривні: де і за яких умов можна буде обміняти їх на євро?

Дата: 01.09.2022 14:41

Нацбанк України та Банк Латвії уклали угоду, за якою українці, зареєстровані як біженці, зможуть обміняти готівкову гривню на євро в латвійських банках.

Це стане доступним з 5 вересня повідомляє пресслужба НБУ.

Відповідно до Угоди громадяни України, які зареєстровані в Латвії як українські біженці, зможуть обміняти готівкову гривню на євро. Обмінні операції можливо буде здійснити у визначених відділеннях AS "Industra Bank" та AS "Rietumu banka" в шести містах Латвії.

Обмін готівкової гривні на євро можливий у межах установленого ліміту до 10 тисяч гривень на одну особу. До обміну прийматимуть банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень (банкноти нижчих номіналів та монети для обміну не прийматимуться). Обміну не підлягатимуть значно зношені банкноти та банкноти з дефектами.

Обмін здійснюватиметься із застосуванням фіксованого обмінного курсу гривні до євро, який визначатиме НБУ. Інформація про встановлений курс щотижня публікуватиметься на офіційних  вебсайтах Банку ЛатвіїAS "Industra Bank" та AS "Rietumu banka". Відповідні обмінні операції не передбачають жодної плати або комісій з боку латвійських банків.