біженці

У Естонії виникли проблеми з розміщенням українських біженців: деталі

Дата: 03.01.2023 10:50

Українцям, які прибули до Естонії, пропонують перебиратися до Фінляндії. МВС Естонії заявляє, що організація достатньої кількості довгострокового житла є проблемою. 

Про це пишуть Новини.live з посиланням на фінське видання YLE.

"В Естонії є місця для короткострокового розміщення, але наші ресурси досить обмежені з точки зору довгострокових рішень", — сказав представник МВС Естонії Сільвестр Сільвер Стюн.

Допомога українським біженцям за кордоном: які зміни очікуються у 2023 році?

Дата: 31.12.2022 10:45

Європейські країни, які надають українським біженцям тимчасовий захист, поступово змінюють правила допомоги, зокрема зміни стосуються розміру виплат, умов проживання та оплати за громадський транспорт.

Що зміниться для українців у Європі в 2023 році розповідаєTRAVEL РБК-Україна.

В Україні створили держпрограму для тих, хто проти волі опинився на території росії, білорусі, ОРДЛО і хоче повернутися

Дата: 21.12.2022 14:57

Сьогодні є чимало людей, що через війну проти власної волі опинилися на території росії, білорусі, ОРДЛО і хочуть повернутися до рідної країни, об'єднатися з близькими. Національне інформаційне бюро створило сайт "Повертайся", на якому можна звернутися по допомогу українського уряду в поверненні додому.

У Нідерландах змінюють правила для українських біженців: що треба знати?

Дата: 25.10.2022 11:05

Уряд Нідерландів запроваджує зміни для українських біженців. З 1 листопада у паспорті треба мати позначку, яка підтверджує статус тимчасового захисту.

Йдеться про наклейку O-документа від Служби імміграції та натуралізації Нідерландів (IND), повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на schengenvisasnfo.com.

Кожен десятий новий бізнес: українці масово відкривають підприємства у Польщі

Дата: 25.10.2022 10:34

Українці все частіше вирішують заснувати фірми в Польщі. Лише з початку цього року їх зареєстровано вже понад 10 тисяч і більшість із них – це компанії в галузях, де спостерігається нестача працівників.

Про це пише Business insider.

Так, з початку року громадяни України зареєстрували в Польщі понад 10 тисяч компаній. Це приблизно 5 відсотків від усіх зареєстрованих за цей період підприємств.

У Польщі з біженців хочуть брати плату за житло - готуються правки до закону

Дата: 08.10.2022 10:27

В Польщі з громадян України, які перебувають в місцях постійного проживання, можуть брати плату за проживання. Консультації щодо цього питання тривають вже два місяці.

Деталі повідомляє gazeta.pl.

Пояснюється такий можливий крок уряду тим, що частина біженців з України, знайшли роботу і заробляють гроші, а витрати на їхнє перебування в Польщі досі несе держава.

Повернення біженців з-за кордону: в ДМСУ нагадали правила переміщення особистих речей при в'їзді в Україну

Дата: 08.09.2022 14:54

Українські біженці повертаються додому з тимчасового прихистку за кордоном. З огляду на те, що вміст валіз міг суттєво зрости після кількамісячного перебування поза рідним домом Державна митна служба України нагадала правила ввезення громадянами особистих речей і товарів.

У більшості регіонів Німеччині призупиняють прийом біженців

Дата: 05.09.2022 12:08

У 12 із 16 федеральних земель Німеччини оголосили про припинення прийому нових біженців. На сьогоднішній день прихисток від війни в цій країні знайшли майже мільйон українців.

Кілька федеральних земель заявили, що незабаром вони досягнуть межі своїх можливостей, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на The Munich Eye.

У Латвії дозволили обмін готівкової гривні: де і за яких умов можна буде обміняти їх на євро?

Дата: 01.09.2022 14:41

Нацбанк України та Банк Латвії уклали угоду, за якою українці, зареєстровані як біженці, зможуть обміняти готівкову гривню на євро в латвійських банках.

Це стане доступним з 5 вересня повідомляє пресслужба НБУ.

Підписка на біженці