ухилення від військової служби

Перед судом постануть депутати Київської міськради за ухилення від військової служби

Дата: 03.05.2024 14:26

Працівники ДБР передали до суду обвинувальний акт щодо ухилення від військової служби трьома депутатами Київської міськради за допомоги керівника апарату Київської міської військової адміністрації та командира військової частини.

Слідчі встановили, що солдати однієї з військових частин, троє з яких мають статус столичних депутатів, а ще один – помічник депутата Київради, впродовж року не з’являлись на військову службу, проте отримували грошове забезпечення.

Фальшиві діагнози для ухилянтів за $3000: судитимуть 10 лікарів, двоє з яких голови ВЛК

Дата: 01.05.2024 22:05

До суду скеровано обвинувальний акт відносно злочинної групи із 10 лікарів, серед яких 2 голови військово-лікарської комісії, які шляхом підроблення документів організували схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України (ч.2,ч. 3 ст. 332, ч.3 ст. 358 КК України).

Чоловік проігнорував "бойову" повістку через похмілля: яке рішення прийняв суд?

Дата: 29.04.2024 11:12

Чоловік, який був визнаний придатним до військової служби військово-лікарською комісією не зʼявився за "бойовою" повісткою до ТЦК через "сильне похмілля".

Красилівський районний суд Хмельницької області виніс відносно нього вирок № 677/1534/23

Як йдеться у вироку, під час слухання справи в суді фігурант пояснив, що напився перед візитом до ТЦК і наступного дня страждав від похмілля, тому не зміг виконати виклик і не повідомив про це заздалегідь.

Ухилення від призову і мобілізації: у Нацполіції повідомили скільки розслідується проваджень і яка кількість вироків

Дата: 15.02.2024 12:08

Про залучення Нацполіції до процесу розшуку ухилянтів, рорзслідування відповідних проваджень та кількість вироків за ухилення від призову на військову службу і мобілізацію розповів перший заступник голови Нацполіції Максим Цуцкірідзе в інтерв'ю виданню Цензор.нет.

"Ухилення від призову і мобілізації – це чітко наша підслідність, наш функціонал." - зазначив Максим Цуцкірідзе.

За ухилення від призову волинянина оштафували на понад 100 тисяч гривень: деталі вироку суду

Дата: 12.02.2024 14:18

Волинянина засудили за ухилення від призову під час мобілізації. Суд оштрафував чоловіка на 102 тисячі гривень.

Про це йдеться у вироку Ратнівського районного суду Волинської області.

Зокрема, як зазначається у вироку, обвинувачений перебував на обліку, як військовозобов`язаний і за результатами медогляду був визнаний обмежено придатним за станом здоров`я для проходження військової служби.

Затримано рекордну кількість "ухилянтів": група з 40 чоловіків намагалася потрапити до Угорщини

Дата: 08.02.2024 22:37

ДПСУ повідомляє про рекордну кількість втікачів від мобілізації, яких одночасно затримали на кордоні. 

Так, прикордонники зупинили два мікроавтобуси неподалік кордону. Водії перевозили 38 чоловіків — це рекордна за кількістю група порушників кордону, затримана під час повномасштабного вторгнення. 

У її складі – чоловіки з 11 областей України.

Організатори незаконного переправлення планували отримати від своїх клієнтів від $4500 до $8500. 

Трьох депутатів Київради будуть судити за ухилення від військової служби

Дата: 16.01.2024 10:58

У ДБР завершили розслідування щодо ухилення від військової служби трьома депутатами Київської міськради за допомоги керівника апарату Київської міської військової адміністрації та командира військової частини.

Так, слідчими було встановлено, що солдати однієї з військових частин, троє з яких мають статус столичних депутатів, а ще один – помічник депутата Київради, впродовж року не з’являлись на військову службу, проте отримували грошове забезпечення.

Жінка з інвалідністю І групи отримала вирок через укладення фіктивного шлюбу для виїзду військовозобов'язаного за кордон

Дата: 21.12.2023 10:12

Жінка з інвалідністю І групи отримала вирок через укладення нею незаконного шлюбу за винагороду в сумі 1500 доларів США та подальше супроводження її чоловіком з метою незаконного перетину кордону України.

Деталі вироку суду від 28.09.2023р. у справі № 295/12293/23

Так, у Особи 1 виник злочинний умисел, направлений на організацію незаконного переправлення громадянина України Особа 7 через державний кордон України.

В Черкасах викрили адвоката та місцевого мешканця, які за гроші допомагали уникати призову

Дата: 13.12.2023 14:15

Правоохоронці Черкас викрили адвоката та місцевого мешканця, які за гроші "вирішували" питання щодо уникнення призову військовозобов'язаними.

Так, слідчі обласної поліції спільно з СБУ та прокуратурою викрили черкащан, які за суму 5500-6000 доларів обіцяли громадянину зробити його непридатним до служби.

Адвокат та місцевий мешканець обіцяли чоловіку, що зможуть вирішити дане питання через зв'язки у військово-лікарських комісіях. Обох було затримано під час отримання 5500 доларів та 10 000 гривень. 

Депутатам Київради та екскомандиру ВЧ повідомлено про підозру за ухилення від військової служби

Дата: 03.08.2023 23:19

ДБР за матеріалами СБУ повідомило про підозру в ухиленні від військової служби чотирьом військовослужбовцями однієї із військових частин ТРО, троє з яких є депутатами Київської міської ради, а один помічником депутата.

Слідством було встановлено, що солдати впродовж року не з’являлись на військову службу на підставі того, що їх командир видав наказ про відрядження цих військовослужбовців для проходження служби в Київській міській військовій адміністрації.

При цьому депутати - військовослужбовці отримували грошове забезпечення із частини, де нібито проходили службу.

Підписка на ухилення від військової служби