LEX – запорука Вашої впевненості. Сьогодні. Завтра. Завжди.

Дата: 20.01.2022 10:13

Після кібератаки, яка сталася в ніч на 14 січня, низка державних ресурсів, реєстрів та баз досі працює зі збоями. Через це бізнес-процеси багатьох компаній ускладнені. Зокрема, це сильно вплинуло на роботу юристів і юридичних підрозділівадже відсутність доступу до нормативно-правових актів, судових рішень і іншої інформації блокує можливість реалізовувати поставлені завдання. А тривога і невизначеність - підривають темп та плани роботи кампаній.

Статистика  свідчитькількість звернень користувачів до платформи LEX після згаданої кібератаки стрімко зросла. Адже LEX надає доступ до інформації з ЄДРСР та інших державних джерел, яка необхідна в роботі юристів та інших спеціалістів компаній. Тому, за допомогою платформи, можна безперешкодно подолати ті ускладнення, які виникли у бізнесу останнім часом.

Збільшення кількості звернень користувачів жодним чином не вплинуло на роботу LEX – платформа працює стабільно і не страждає від зовнішніх впливів. Пошук документів за допомогою LEX відбувається у 100 разів швидше, ніж через державні реєстри, зокрема ЄДРСР. Тому, Ви можете бути впевнені, що матимете надійний доступ до всієї необхідної інформації.

Якщо через відлуння кібератаки, Ваш бізнес і досі знаходиться в невизначеності, і не може відновити стабільну роботу – саме час відкрити для себе нові можливості. Без труднощів не буває розвитку. Тим більше, що LEX враховує і імплементує найсучасніші світові тенденції у сфері Legal tech. А світові тренди свідчатьнайближчими роками потреба юристів у IT-рішеннях лише зростатиме. Нещодавно про це докладно розповідав директор компанії ActiveLex Володимир Іванов.

Оформіть безкоштовний демо-доступ до LEX просто зараз та оцініть переваги зручності, надійності і стабільності для роботи Вашої компанії, які надає платформа!