Медведчук

СБУ викликає на допит Яценюка, Турчинова і Авакова по справі "Медведчука-Порошенка"

Дата: 25.05.2022 18:43

Служба безпеки України викликає Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Арсена Авакова та Максима Тимченка на допит по "вугільній справі" у якій покази надав Віктор Медведчук.

Про це повідомив пресцентр СБУ у коментарі "Українській правді".

Так, у СБУ зазначили, що політики проходять по справі у якості свідків і викликаються з метою всебічного і неупередженого вивчення обставин кримінального провадження.

Медведчук почав надавати покази по «вугільній» і «трубній» справах, де фігурує Порошенко (відео)

Дата: 23.05.2022 23:02

Інформація, яку надав Віктор Медведчук у справах щодо закупівлі вугілля у так званих «Л/ДНР» у 2014-2015 роках і виведення з державної у приватну власність частини нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок», підтверджує докази, зібрані Службою безпеки України раніше.

Про це розповів Голова СБУ Іван Баканов.

Суд арештував рухоме і нерухоме майно родичів Медведчука та Козака на понад 80 млн. грн.

Дата: 11.05.2022 15:04

ДБР виявляє та арештовує незаконно набутє майно народних депутатів України Віктора Медведчука, Тараса Козака та їх родичів.

Зокрема, Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчих ДБР  щодо арешту рухомого та нерухомого майна, що належить підприємствам родичів народних депутатів від ОПЗЖ. Розмір статутного капіталу цих шести підприємств складає понад 80 мільйонів гривень. 

10 митників притягнуто до відповідальності за сприяння незаконному імпорту компаніями Медведчука

Дата: 26.04.2022 16:27

Працівники Головного слідчого управління ДБР повідомили про підозру ще десятьом працівникам митного поста «Мукачево» Закарпатської митниці, через сприяння яких компаніям підконтрольним Віктору Медведчуку, державний бюджет втратив понад 24 млн гривень.

Про це повідомили в пресслужбі відомства.

ДБР повідомило про підозру митникам, які сприяли фірмі Медведчука ухилятися від сплати податків

Дата: 16.04.2022 16:52

Працівники ГСУ ДБР повідомили про підозру трьом працівникам митного поста «Мукачево» Закарпатської митниці, через дії яких фірма, афілійована з Віктором Медведчуком, недоплатила податків в державний бюджет на суму 7,8 млн гривень.

За даними слідства, протягом 2017-2018 років компанія, яка належить до сфери впливу підозрюваного у держзраді народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, імпортувала залізничним та автомобільним транспортом зі Словаччини нафтопродукти угорського походження – легкі та середні дистиляти.

Український суд арештував ще 154 об’єкти рухомого і нерухомого майна сім’ї Медведчуків

Дата: 14.04.2022 12:17

Личаківський районний суд Львова за поданням Держбюро розслідувань та Офісу Генпрокурора арештував ще 154 об’єкти рухомого і нерухомого майна народного депутата України Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Про це повідомили в ДБР.

Зокрема, серед арештованого: 26 автомобілів, 30 земельних ділянок, 23 будинки, 32 квартири, 17 паркомісць та моторна яхта.

Підписка на Медведчук