Мінсоцполітики

Уряд розширив категорії родин з дітьми, на яких поширюватиметься послуга "муніципальна няня"

Дата: 11.06.2024 10:02

Кабінет Міністрів України розширив категорії родин з дітьми, на яких поширюватиметься послуга “муніципальна няня”.

Відповідно до оновленої постанови, розширюються категорії дітей, на які поширюватиметься послуга, а саме:

Надання послуг із соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей - Кабміном внесено зміни

Дата: 06.06.2024 08:17

Кабмін України вніс зміни до Порядку реалізації експериментального проєкту із запровадження договірної форми надання соціальної послуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей під час несення військової служби у підрозділах ЗСУ. 

Хто в Україні може оформити субсидію і як це зробити?

Дата: 03.06.2024 22:15

У зв'язку зі збільшенням тарифів актуальним постає питання оформлення субсидії на комунальні послуги.

Міністерство соціальної політики розповідіє хто може отримати субсидію і що для цього потрібно.

Субсидія надається особам зі складу домогосподарства, якщо вони сплачують за комунальні послуги більше, ніж визначений для них обов’язковий платіж. 

Оформити житлову субсидію може:

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку: скільки передбачено і як її отримати?

Дата: 16.05.2024 13:14

Близько чотирьох тисяч дітей в Україні щороку залишаються без батьківського піклування і з початком війни ця проблема набула особливого значення.

Діти, на жаль, втрачають батьків, але жоден заклад не здатен замінити дитині сім'ю.

В існуючих реаліях українці приймають рішення усиновити дитину, чи встановити опіку. Так, наразі в сім'ях опікунів та піклувальників проживає майже 46 тисяч  дітей.

Програма «єОздоровлення»: діти, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, відпочиватимуть безоплатно

Дата: 15.05.2024 09:38

Минулого року було запроваджено програму "єОздоровлення" за якою путівки не розподілялися в ручному режимі, а батьки отримували кошти на картку і самі оплачували путівку в один із визначених закладів у Карпатах.

Як зазначили в Мінсоцполітики, 2023 рік показав ефективність такого формату, тому у 2024 році програму вирішили масштабувати.

Як працюватиме послуга у 2024 році?

Розробляється система обліку осіб, життя та здоровʼя яких зазнало шкоди внаслідок збройної агресії рф

Дата: 26.04.2024 14:38

З початку повномасштабної війни, розв'язаної росією, велика кількість українців постраждали від злочинів країни-агресора. Фіксується безліч випадків загибелі або зникнення безвісти людей, примусове переміщення, фізичні і психологічні травми, отримання інвалідності, тощо.

Для фіксації матеріальної шкоди і подальшого надання допомоги постраждалим, в країні вже діє Реєстр пошкодженого та знищеного майна. Проте обліку даних про постраждалих, які зазнали нематеріальної шкоди – тобто завданої життю та здоров’ю людини – поки що не існує.

Увага! З 1 квітня здійснюється автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам за стаж, набутий в останні два роки

Дата: 17.04.2024 16:36

Відповідно до українського законодавства, з 1 квітня здійснюється автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам за стаж, набутий в останні два роки.

Хто має право на безоплатний протез в Україні та як його отримати - роз'яснення Мінсоцполітики

Дата: 11.04.2024 14:35

Протезування в Україні — безоплатне і держава гарантує встановлення якісних протезів, а також покриває їх обслуговування та, за потреби, ремонт.  Для отримання якісного протеза не потрібно чекати встановлення інвалідності. 

Про це повідомляє Мінсоцполітики.

Щоб отримати протез, необхідно подати документи. Це можна зробити онлайн через електронний кабінет особи з інвалідністю, у центрі надання адміністративних послуг, або в управлінні соціального захисту населення. 

До уваги волонтерів! З 1 квітня завезти гуманітарну допомогу буде можливо лише з використанням онлайн-системи

Дата: 28.03.2024 09:50

До уваги волонтерів! 31 березня завершується перехідний період, під час якого в Україну можна було завозити гуманітарну допомогу, використовуючи паперові декларації і, починаючи з 1 квітня, завезти гуманітарну допомогу до України буде можливо лише з використанням Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги.

Про це нагадують в Мінсоцполітики.

Підписка на Мінсоцполітики