митниця

В Україні в тестовому режимі запускають електронну чергу для перетину кордону

Дата: 30.07.2023 19:25

В Україні у тестовому режимі запускають послугу «єЧерга» для перетину кордону автобусами. 

З 31 липня черга буде працювати поки лише в пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ». Водіям або логістам із 1 серпня потрібно зареєструвати автобус в системі «єЧерга» та приїхати до кордону в зазначений у маршруті час. 

Зараз послуга стосуватиметься регулярних рейсів, але пізніше вона може стати доступною і для тих, хто перетинає кордон нерегулярними маршрутами.

Записатися до «єЧерги» для автобусів можна на сайті

Штраф за контрабанду товарів суд визнав неконституційним

Дата: 06.07.2023 14:10

Конституційний Суд України визнав такою, що не відповідає Конституції, положення ст. 483 Митного кодексу України.

Так, Другий сенат Конституційного Суду України ухвалив Рішення у справі за конституційними скаргами Душенькевича Анатолія Володимировича, Франка Андрія Володимировича та Ярош Ірини Миколаївни щодо конституційності абзацу другого частини першої статті 483 Митного кодексу України (далі – Кодекс).

Уряд схвалив зміни до Митного кодексу та інших законів щодо спрощення переміщення вантажів ЗСУ та збройних сил держав – членів ЄС та НАТО

Дата: 17.06.2023 09:22

Кабмін схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законів України щодо уніфікації до європейських та північноатлантичних стандартів процедур декларування військової техніки та інших товарів».

В Україні з початку року зникло понад 650 гуманітарних вантажів для військових

Дата: 16.06.2023 13:46

В Україні з початку року Міноборони та Держмитслужба виявили понад 650 випадків неотримання гуманітарної допомоги військовими.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство оборони України.

Заповнення митної декларації: коли не слід довіряти маркуванню товарів

Дата: 10.02.2023 18:38

Виявлення на митниці розбіжностей між маркуванням на упаковці товару та поданими супровідними документами означає для бізнесу великі неприємності. Брокеру загрожує штраф у розмірі вартості товару, а імпортеру – конфіскація. Проте, іноді цього можна уникнути.

Повернення біженців з-за кордону: в ДМСУ нагадали правила переміщення особистих речей при в'їзді в Україну

Дата: 08.09.2022 14:54

Українські біженці повертаються додому з тимчасового прихистку за кордоном. З огляду на те, що вміст валіз міг суттєво зрости після кількамісячного перебування поза рідним домом Державна митна служба України нагадала правила ввезення громадянами особистих речей і товарів.

Підписка на митниця