ДБР розслідує справи, в яких фігурує прізвище екс-генпрокурора Юрія Луценко

Дата публікації: чт, 10/31/2019 - 11:49

Державне бюро розслідувань має кримінальні справи, в яких є фігурує прізвище екс-генерального прокурора України Юрія Луценка.

"У нас є кримінальні провадження, де учасником чи можливим учасником, особою, яку необхідно допитати, де фігурує прізвище Луценко", – заявив директор ДБР Роман Труба в ефірі програми "Ваша Свобода".

"Відкриття кримінального провадження – не свідчить про причетність особи до вчинення чи не до вчинення злочину. На цьому етапі слідчі ДБР виконують суто технічну роботу і не впливають на цей процес. Наступний етап – це проведення розслідування, зібрання доказів і встановлення об'єктивних обставин. Саме цей етап, де слідчий повинен бути максимально професійний, бо лише від його слідчих дій залежить в подальшому кінцевий результат у кримінальному провадженні", – додав керівник ДБР.


Довідка.

У жовтні екс-генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував рішення Державного бюро розслідувань про відкриття проти нього кримінального провадження.

Речниця ДБР Анжеліка Іванова це підтвердила. За її словами, справу зареєстрували за заявою нардепа України "щодо можливого вчинення кримінального правопорушення колишнім генпрокурором за попередньою змовою з іншими особами, а саме – зловживання службовим становищем шляхом сприяння незаконному зайняттю гральним бізнесом".

Луценко працював на посаді генерального прокурора у 2016-2019 роках. Верховна Рада звільнила його 29 серпня. За словами речниці Луценка Лариси Сарган, наразі він виїхав до Великої Британії для вивчення англійської мови.

gazeta.ua

відео / фото