«Бурштинова» справа: кримінальне провадження проти Розенблата і Полякова передали у ВАКС

Дата публікації: вт, 11/05/2019 - 16:36

Верховний суд передав до Вищого антикорупційного суду кримінальне провадження за обвинуваченням колишніх народних депутатів Максима Полякова та Борислава Розенблата, а також інших осіб у так званій «бурштиновій справі».

Як повідомляє Центр протидії корупції, таке рішення 28 жовтня прийняла колегія суддів Касаційного кримінального суду за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Прокурор САП Валентин Мусіяка просив передати цю справу до ВАКС, оскільки «бурштинову» справу ще не розглянув Печерський суд Києва. До того ж, ВАКС офіційно почав свою роботу, а тому ця справа підсудна йому. Вивчивши клопотання, колегія подання задовольнила.

Нагадаємо, в НАБУ розкрили так звану «бурштинову схему», в яку були залучені два депутати – Борислав Розенблат (БПП) і Максим Поляков ( «Народний фронт»). Їх підозрюють в отриманні хабарів від компанії, якій вони пообіцяли допомогти з ліцензією на видобуток бурштину.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні проти народних депутатів Максима Полякова та Борислава Розенблата, яких підозрюють в корупції.

Автор: UA.NEWS

відео / фото