Карта забруднення повітря після лісових пожеж у Чорнобилі, - дані МВС (Інфографіка)

Дата публікації: вт, 04/21/2020 - 11:37

 

Міністерство внутрішніх справ України на своїй Facebook-сторінці оприлюднило дані щодо рівня забруднення повітря в Україні внаслідок пожеж у Зоні відчуження. МВС опублікувало дві карти.

За інформацією відомства, рятувальники досі продовжують ліквідовувати зони вогню поблизу постраждалих населених пунктів. Задіяно важку інженерну техніку Національної гвардії України, ДСНС та ЗСУ. Повідомляється, що на захаращеній території цією технікою створюються мінералізовані смуги довжиною у 320 км. 

ак

Прес-служба МВС зазначає, що вміст радіонуклідів під час пожеж жодного разу не був вищим гранично допустимих норм, враховуючи і період, коли у столиці спостерігалися пилові бурі. Зазначається, що в повітрі відслідковуються наявність радіонуклідів, що мають чорнобильське походження.

ву

Зазначається, що внаслідок лісових пожеж на Житомирщині постраждало 38 житлових і 43 нежитлових будинків, а також шість лісових господарств.

Нагадаємо, у суботу, 18 квітня, рівень забруднення атмосфери у Києві був найбруднішим у світі.


Окрім того зазначимо, що поліція почала роботу з протидії масовим підпалам угідь на Київщині та Житомирщині. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив на своїй сторінці у Facebook про створення спеціальної групи МВС та початок антидиверсійної операції в лісах за участі Нацгвардії.

Він запевнив, що винні у підпалі лісів в Чорнобильській зоні і Житомирській області не відбудуться тільки штрафами, а нестимуть більш суворе покарання. Як написав міністр, 19 квітня під час вечірнього моніторингового обльоту в Чорнобильській зоні, рятувальники виявили 4 вогнища загоряння на площі близько 100 метрів.

Автор: АСПІ - інформаційне агентство ASPI

відео / фото галерея