онлайн послуги

Уряд прийняв постанову, яка дозволить громадянам України зареєструвати шлюб онлайн за допомогою порталу ДІЯ

Дата: 01.04.2024 16:18

Уряд прийняв постанову, яка дозволить громадянам України зареєструвати шлюб онлайн за допомогою мобільного застосунку Порталу Дія. 

Раніше, через неможливість побачитися наживо, багато наречених відкладали офіційне засвідчення стосунків. Особливо актуальною послуга Онлайн шлюбу стане для  військовослужбовців та громадян України, яких через війну змушені перебувати на відстані.

Як скористатися послугою Онлайн шлюб в Дії?

Протягом 2 років запровадять Європейський цифровий гаманець: у Мінцифри розповіли деталі

Дата: 12.03.2024 18:47

Європарламент підтримав створення законодавчої бази та прототипу гаманця ЄС. Тепер держави-учасники консорціуму, серед яких і Україна, зобов’язані випустити свої національні гаманці ЄС протягом 24 місяців.

У Мінцифри нагадали, що Україна бере участь у розробці європейського цифрового гаманця, а застосунок Дія — претендент для реалізації проєкту, оскільки Дія виконує більшість функцій, передбачених гаманцем EUDI. Європейські експерти відзначили високу якість застосунку.

Мінцифри розробляє оновлену концепцію е-Суду: які послуги планують "оцифрувати"?

Дата: 28.02.2024 16:29

Оновлення електронного суду (е-Суд) дозволить громадянам онлайн подавати позови, отримувати документи та розглядати справи у зручний час, а суддям — не друкувати паперові справи, а проводити засідання у форматі відеоконференцій.

Про це зазначили в Міністерстві цифрової трансформації України, додавши, що основа цифровізації судової сфери — Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система (ЄСІТС).

Запрацював онлайн-сервіс повернення залізничних квитків без заповнення заяви

Дата: 16.02.2024 12:57

Відтепер залізничний квиток можна здати, навіть якщо повернення онлайн вже недоступне, при цьому не заповнюючи паперової заяви.

Про це повідомляє телеграм-канал Укрзалізниці.

Скористатися сервісом можна таким чином:

Користування електронними держпослугами в Україні залишається на високому рівні

Дата: 09.02.2024 10:53

Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати дослідження, яке показує ставлення та взаємодію українців з державними послугами, що надаються онлайн. За його результатами рівень користування такими послугами залишається високим та становить 64% опитаних респондентів.

Які сервіси будуть впроваджені у сфері охорони здоров'я в Україні у 2024 році

Дата: 22.01.2024 17:57

В Україні вже більше 6 років триває цифровізація послуг охорони здоров’я, що дозволяє лікарям і пацієнтам користуватися зручними сервісами.

На зустрічі представників МОЗ, НСЗУ та асоціації розвитку інформаційних систем з представниками ЗМІ було презентовано роботу вже впроваджених проектів і анонсовано плани щодо розвитку цифровізації охорони здоров’я на 2024 рік.

Мобільний застосунок «Моя податкова»: якими сервісами можна користуватись онлайн?

Дата: 06.12.2023 09:26

Користувачі мобільного застосунку «Моя податкова» мають можливість отримувати деякі послуги онлайн швидко і просто.

У Державній податковій службі України розповіли про функціонал та перелік послуг, доступних платникам податків. Зокрема є можливість: 

Онлайн-реєстрація нерухомості: послуга вже доступна у 12 регіонах України

Дата: 18.11.2023 13:10

Від початку відновлення послуги онлайн реєстрації нерухомого майна - від 18 травня 2023 року - було подано 9680 заяв. Зокрема, у жовтні українці замовили 1225 свідоцтв, а найактивніше своє право власності реєструють мешканці Харківської області – 454 подані заяви.

Про це повідомили в Мінюсті.

Як дистанційно замовити документи з Держреєстру актів цивільного стану?

Дата: 28.09.2023 12:40

Українці можуть отримати дублікати свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану та витягів із Держреєстру актів цивільного стану (ДРАЦС) дистанційно.

Як це зробити, роз’яснили на порталі державних послуг Дія.

Щоб замовити дублікат свідоцтва чи витяг онлайн, необхідно:

Підписка на онлайн послуги