Особливості притягнення судових експертів до дисциплінарної відповідальності (відео)

Дата: 24.05.2022 08:14

20 травня 2022 року відбулось доволі цікаве та змістовне інтерв'ю з головою Дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України Зелінською Марією Борисівною, яка займає дану посаду на громадських засадах з жовтня 2021 року.

Під час професійної бесіди, були обговорені такі теми як:

1. Статистика та порядок проведення засідань, підстави звернення, організація роботи Дисциплінарної палати ЦЕКК.

2. Кількість судових справ, які розглядаються в судах за скаргами судових експертів на дії Дисциплінарної палати ЦЕКК, які ви бачите в цьому причини. Можливі недоліки в діяльності Дисциплінарної палати та напрямки удосконалення діючого законодавства.

3. Типові помилки, яких припускаються судові експерти під час проведення судових експертиз. Кількість судових експертів ЛНДІСЕ притягнутих до дисциплінарної відповідальності, причини, приклади.

Інтерв’ю провів головний редактор, журналіст реферативно-наукового журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" Олег Назаров.


Статистика діяльності Дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України за період з 19 жовтня 2021 по 12 травня 2022 року:

1
expertize-journal.org.ua