паспорт

Під час війни в Україні змінено порядок видачі паспортів

Дата: 23.06.2022 18:41

За поданням МВС 21 червня на засіданні Уряду було ухвалено Постанову "Деякі питання виготовлення та оформлення паспорта громадянина України в умовах воєнного стану".

Відповідно до документу у період дії воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення виготовлення та видача паспорта здійснюватиметься без внесення до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті громадянина України, засобів КЕП та шифрування.

Втратили паспорт громадянина України або закордонний? Порядок відновлення (інфографіка)

Дата: 25.05.2022 10:23

У разі втрати паспорта громадянина України або паспорта для виїзду за кордон, необхідно в першу чергу подати заяву до найближчого відділу поліції.

Після цього слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг чи територіального органу або підрозділу Державної міграційної служби (ДМС).

Наразі ЦНАПи працюють у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Уряд запустив пілотний проект для одночасного оформлення закордонного та внутрішнього паспортів

Дата: 08.05.2022 10:30

Кабмін затвердив експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Про це повідомляє портал МВС.

Такий експеримент пропонується встановити протягом двох років. 

ДМС відповідає на найпоширеніші запитання стосовно паспортного документа

Дата: 15.04.2022 16:11

Державна міграційна служба України надала детальні відповіді на найчастіші запитання щодо паспорту громадянина України.

 

Чи можливо продовжити термін дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон попередніх зразків (небіометричний закордонний паспорт громадянина України, закордонний паспорт, термін дії якого закінчився у 2021 році, радянський закордонний паспорт зразка 1991 року)? 

Сім-карти за паспортом: в Україні вступив в силу закон, за яким сім-картки прив'яжуть до паспортних даних

Дата: 01.01.2022 00:21

З 1 січня 2022 року набувають чинності зміни до Закону України "Про електронні комунікації", відповідно до яких українці повинні обовʼязково реєструвати сім-карти, привʼязуючи їх до паспортних даних.

Про це повідомляє Бабель з посиланням на документ, оприлюднений на сайті Ради.

Так, норми закону передбачають перехідний період до 1 січня 2025 року, за який час абоненти, які користувалися послугами мобільних операторів, повинні ідентифікувати себе.

У Раду внесли законопроект про позбавлення українського громадянства за російський паспорт

Дата: 25.07.2021 23:08

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонується позбавляти українців громадянства за отримання паспорта Російської Федерації.

Про це повідомляють Факти з посиланням на сайт Верховної Ради.

Наразі текст документу тільки опублікували. Відомо, що жителів України позбавлятимуть громадянства лише у разі, якщо вони добровільно отримуватимуть паспорт країни-агресора.

Підписка на паспорт