Керівник групи детективів НАБУ Олександр Абакумов розповів, що під час масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики за місцями обшуків було вилучено понад $4 млн.
Про це він заявив в ефірі програми "УП.Чат".
"Кошти, які виявлені безпосередньо у учасників злочинної організації на даному етапі вилучені. Ми провели вже багато обшуків, деякі тривають. На частині ще продовжують вилучати гроші. Зараз ми бачимо понад $4 млн, виявлених за місцями проживання різних учасників злочинної організації", - повідомив Абакумов.
Він додав, що ці гроші були обіговими коштами злочинної групи, які розподілялися за вказівками її керівників.
Щодо маркування на пачках іноземної валюти, детектив пояснив, що це стандартна упаковка Федерального резервного банку США.
"Це свідчить про те, що гроші були продані США комусь - це може бути банк у Європі або в будь-якій частині світу. Потім вони надійшли в Україну в такому вигляді або спершу видані в Європі, а потім завезені сюди", - зазначив керівник групи детективів.

Крім того, Олександр Абакумов повідомив, що під час слідства детективи в різних ситуаціях зафіксували чотирьох міністрів Кабміну.
Він уточнив, що йдеться про міністрів різних періодів, а не всіх діючих одночасно, і не розкрив їхніх імен, аби не нашкодити розслідуванню.
Нагадаємо, вчора стало відомо про операцію НАБУ та САП з викриття корупції у сфері енергетики, зокрема на держпідприємстві "Енергоатом".










