Посадовець Міноборони, полковник затриманий за сприяння у звільненні військовозобов'язаного від мобілізації

Дата: 15.03.2023 16:36

За процесуального керівництва спільної групи прокурорів Київської міської прокуратури та Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону затримано заступника начальника одного з управлінь Міноборони України під час передачі документів про зняття військовозобов’язаного з військового обліку для подальшого виїзду за кордон.

​Так, за даними слідства, полковник домовився із громадянином України призовного віку про оформлення документів про зняття з військового обліку для того, щоб останній не підпадав під мобілізацію та мав можливість безперешкодного виїзду за кордон в період дії воєнного стану.

​Вартість своїх послуг посадовець оцінив у 9 тис доларів США.

​Його затримали після передачі документів та одержання коштів.

​У ході обшуків, проведених за місцем проживання посадовця, вилучено документи та військові квитки третіх осіб, виписки з медичних карт, аркуші з печатками військових частин РФ, зброю та грошові кошти.

​Наразі затриманому повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

​Також вживаються заходи для встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, у тому числі серед працівників районного центру комплектації та соціальної підтримки.

​За матеріалами Київської міської прокуратури
23456