пошук людей

Особливості пошуку осіб, які зникли безвісти за особливих обставин/під час дії воєнного стану

Дата: 01.04.2024 12:58

Якщо втрачено зв’язок з близькою людиною під час воєнного стану, для її пошуку слід звернутися до правоохоронних органів.

Координаційний центр із надання правової допомоги розповів про права родичів таких осіб, способи звернення для пошуку та особливості пошуку людей, які зникли за особливих обставин.

У чому полягає різниця між зниклою безвісти особою та особою, яка зникла безвісти за особливих обставин?

Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно?

Дата: 05.02.2024 12:46

Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.

Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.

Минулого року по такі послуги звернулася майже тисяча українців.

Юристи системи БПД зазначають, що до них звертаються люди з різними життєвими питаннями, що виникли внаслідок зникнення близької людини, але найпоширенішими є:

Що робити і куди звертатись, якщо військовослужбовець зник під час війни

Дата: 04.02.2024 12:50

Куди звертатись, якщо військовослужбовець зник безвісти за особливих обставин?

Рекомендації надали в Міністерстві юстиції України.

Зокрема, не потрібно поширювати інформацію про військовослужбовця в соцмережах: фото у формі, військове звання, де зник тощо. Ворог моніторить соцмережі — поширена інформація може завдати шкоди вашій близькій людині. Також даними можуть скористатися шахраї.

1. Підготуйте якомога більше відомостей про людину:

Українці за кордоном можуть записатися онлайн на здачу ДНК для пошуку рідних, зниклих безвісти (адреси)

Дата: 05.01.2024 19:45

Українці, які через збройну агресію рф вимушено перебувають за кордоном, можуть здати зразки ДНК для пошуку своїх родичів, зниклих безвісти за особливих обставин. Наразі розпочато онлайн-запис на таку процедуру.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

Заявки прийматимуть до 15 січня 2024 року на електронну адресу: hotline@dmsu.gov.ua

У повідомленні необхідно вказати свої контактні дані (ПІБ, номер телефону), адресу підрозділу, до якого плануєте звернутися, й орієнтовну дату. 

Розшук дітей-сиріт, які опинилися на ТОТ або були незаконно вивезені до рф: Уряд ухвалив важливу постанову

Дата: 16.12.2023 13:12

Уряд ухвалив важливу постанову щодо дітей-сиріт, які опинилися на ТОТ або були незаконно вивезені до рф.

Зміни стосуються керівників районних у місті Києві держадміністрацій, а також виконавчих органів сільських, селищних, міських рад. За ними буде закріплений обов’язок подання до органів Нацполіції заяв про розшук дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які примусово переміщені на територію держави-агресора або які залишилися на ТОТ і з якими відсутній зв’язок або встановити конкретне місце перебування яких неможливо.

Що робити, якщо не знайшли людину в Єдиному реєстрі зниклих безвісти?

Дата: 27.08.2023 11:48

З 1 травня цього року в Україні запрацював Єдиний реєстр осіб зниклих безвісти під час бойових дій та окупації, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ.

В разі, якщо ви втратили зв’язок із рідними (або знаєте про смерть людини, але її тіло – не на підконтрольній Україні території або ж зникло), потрібно написати заяву до поліції.

Але що робити, якщо ви вже це зробили, але інформація відсутня у реєстрі?

Що робити, якщо ви впізнали на фото чи відео зниклого безвісти: алгоритм дій

Дата: 15.05.2023 09:34

Якщо в мережі «Інтернет» ви знайшли фото чи відео, на яких впізнали зниклу безвісти особу, то слід дотримуватися чіткого алгоритму дій.
 
Необхідно звернутися з клопотанням про призначення портретної експертизи до слідчого, який розслідує кримінальне провадження. Скласти клопотання допоможуть юристи системи безоплатної правової допомоги. 
 
До клопотання потрібно додати фото чи відео, знайдені в інтернеті, та фото чи відео, за якими можна точно ідентифікувати зниклого безвісти. 
 

В Україні запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб

Дата: 02.05.2023 10:22

Міністерство внутрішніх справ спільно з Уповноваженим зі зниклих безвісти та іншими відомствами розробили та запустили Єдиний реєстр зниклих безвісти, куди будуть вноситися дані про зниклих.
  
Як повідомили в Мінреінтеграції в реєстрі будуть зібрані та централізовані дані щодо зниклих безвісти: ПІБ особи, місце та дата народження, сімейний стан, місце проживання, територія, на якій відбулося зникнення, обставини та час зникнення, прикмети особи. 
 

ЗНАЙДИ БЛИЗЬКИХ! На столичній Оболоні діти розшукують батька (фото)

Дата: 29.04.2023 10:34

Увага! Розшук! 

Допоможіть у пошуку батька. 26.04.2023 вийшов із дому за адресою Оболонський проспект, 43.

Ім'я: Топчій Володимир Антонович
Вік: 71 рік
Статура: середня
Зріст: 175 см
Був одягнений у темну куртку та штани.

Характерні ознаки: прихрамує, ходить із паличкою.

Всі, хто міг бачити його в районі ст. метро - Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь та районах поруч, прохання повідомити за телефонами:

102 - Поліція
+38 093 056 75 77 - Ольга
+38 099 329 04 67 - Володимир
+38 067 967 96 85 - Володимир

ЗНАЙДИ БЛИЗЬКИХ! На Київщини розшукують неповнолітнього Олександра Сологуба із Фастова

Дата: 21.02.2023 14:19

21 лютого, о 12 годині, до поліції Фастова звернулась мати та повідомила про зникнення її 14-річного сина, який зранку пішов до школи та до цього часу не повернувся.

1

Прикмети хлопця: на вигляд 14-15 років, зріст 182 см, середньої статури, волосся русяве, має окуляри з металевою оправою.

Підписка на пошук людей