правова допомога

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?

Дата: 09.05.2024 14:50

Безкоштовна консультація юриста - тепер це можливо. Наша компанія пропонує своїм клієнтам допомогу у вирішенні проблеми будь-якої складності, в усіх галузях права.


Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів.
Запишіться на прийом та отримайте допомогу юриста.

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?

Допомога юристів в оформленні виплат від Польщі та України

Дата: 07.05.2024 15:42

Відповідно до розпорядження влади України та Польщі, Agnieszka Stawicka, кваліфікований юрист з досвідом у наданні правової допомоги, пропонує безкоштовні консультації та допомогу у оформленні виплат і соціальних пільг для громадян обох країн через системи gov.pl та diia.gov.ua.

Як Громадський центр правосуддя наближає доступ до електронних сервісів у громадах

Дата: 18.04.2024 10:24

Білоцерківська міська громадська організація «Правова єдність» впроваджує проєкт «Громадський центр правосуддя на Київщині» (далі ГЦП) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

Станом на початок квітня 2024 року в межах роботи центру правову допомогу отримали понад 1150 мешканців/-ок громад. Проведено понад 40 групових консультацій, здійснено більше 25 виїздів у громади Білоцерківського району.

Для українців у Польщі запустили чат-бот «Юридичний порадник 2.0»

Дата: 24.03.2024 19:52

Чат-бот «Юридичний порадник 2.0» створили, щоб надати українцям, які перебувають у Польщі, зручний інструмент доступу до інформації з нагальних питань.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці порадника.

У ньому користувачі можуть безоплатно отримати інформацію щодо:

Як уникнути неправомірного розшуку: поради від юридичних експертів

Дата: 16.02.2024 23:43

В останній час в Україні з'явилися повідомлення про нові методи, які застосовуються для залучення чоловіків для військового обліку, навіть без офіційного прийняття нового закону про мобілізацію. Працівники територіальних центрів комплектування (ТЦК) та поліція, використовуючи незнання громадян, зупиняють чоловіків на вулицях або в інших громадських місцях, перевіряють їхні документи та інформують, що вони перебувають у розшуку військкомату згідно з даними у спеціальному реєстрі.

Тримання під вартою в залі судового засідання впливає на ефективність отриманої правової допомоги

Дата: 29.12.2023 13:32

ЄСПЛ у рішенні від 06.10.2022 у справі «Суслов та Батікян проти України» установив, що на стадії судового розгляду не було надано належних можливостей для підготовки захисту.

Громадський центр правосуддя на Київщині надає інструменти доступу до правосуддя

Дата: 27.12.2023 10:45

Білоцерківська міська громадська організація «Правова єдність» впроваджує ініціативу «Громадський центр правосуддя на Київщині» (далі ГЦП) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Докази надмірності понесених витрат на правову допомогу

Дата: 08.11.2023 17:25

Втручання суду у договірні відносини між адвокатом та його клієнтом у частині визначення розміру гонорару або зменшення розміру стягнення такого гонорару з відповідної сторони на підставі положень частини п`ятої статті 137 ЦПК України можливе лише за умови обґрунтованості та наявності доказів на підтвердження невідповідності таких витрат фактично наданим послугам.

Підписка на правова допомога