правова допомога

Докази надмірності понесених витрат на правову допомогу

Дата: 08.11.2023 17:25

Втручання суду у договірні відносини між адвокатом та його клієнтом у частині визначення розміру гонорару або зменшення розміру стягнення такого гонорару з відповідної сторони на підставі положень частини п`ятої статті 137 ЦПК України можливе лише за умови обґрунтованості та наявності доказів на підтвердження невідповідності таких витрат фактично наданим послугам.

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Дата: 31.10.2023 10:26

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

Перелік головних обовʼязків батьків щодо дітей визначено у Сімейному кодексі України (ст. 150). Батьки або люди, які їх замінюють, насамперед повинні:

Як українцям на тимчасово окупованій території або за кордоном отримати безоплатну правову допомогу

Дата: 11.09.2023 19:51

Громадяни України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або за межами країни, можуть отримати безоплатну первинну або вторинну правничу допомогу дистанційно.

Для отримання консультацій необхідно зателефонувати до контактного центру системи безоплатної правової допомоги:

  • 0 800 213 103 безкоштовно по Україні;
  • +380677213103 безкоштовно з Telegram.

Юристи на зв’язку у будні з 8.00 до 18.00 за київським часом.

Також за правовою допомогою можна звернутися письмово:

Система БПД допомагає встановлювати факти, що мають юридичне значення

Дата: 31.08.2023 20:27

Що робити, коли факт є — а документів про це немає? Вони втрачені і відновити їх неможливо чи ніколи не видавалися і отримати їх немає змоги. 

Тоді потрібно звертатися до суду та надавати докази, що цей факт справжній. Після отримання позитивного рішення суду можна буде звертатися до відповідних органів, щоб отримати потрібні документи.

Юрист Дніпро: як знайти надійного фахівця?

Дата: 30.08.2023 16:51

Якщо ви потребуєте юридичної допомоги в Дніпрі, ви можете звернутися до сайту ppd24.com.ua, де ви знайдете перевірених та кваліфікованих юристів, готових надати вам консультацію або представництво в суді.

На сайті ви можете обрати юриста за спеціалізацією, рейтингом, відгуками та ціною. Ви також можете скористатися безкоштовною онлайн-консультацією, яка допоможе вам розібратися в вашому питанні та підібрати найкращого юриста для вашого випадку.

«Правова єдність» відновлює роботу Громадського центру правосуддя на Київщині

Дата: 27.08.2023 20:41

Білоцерківська міська громадська організація «Правова єдність» із липня 2023 року розпочала впроваджувати проєкт «Громадський центра правосуддя на Київщині» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх». Ініціатива охоплює дев’ять населених пунктів Білоцерківського, Фастівського та Обухівського районів Київщини.

Як засудженому отримати безоплатну правову допомогу — розʼяснення від системи БПД

Дата: 28.07.2023 13:24

Кожна засуджена людина в Україні має право на безоплатну правову допомогу — консультацію чи інформацію, допомогу в складенні документів чи представництво інтересів у суді. Щоб отримати такі послуги, достатньо звернутися до системи безоплатної правової допомоги.

Чи можуть діти самостійно отримати безоплатну юридичну допомогу і з якого віку?

Дата: 24.07.2023 16:38

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» усі діти є субʼєктами права на вторинну правову допомогу. Сьогодні, щоб отримати таку послугу в системі БПД, законний представник дитини повинен звернутися до бюро правової допомоги за місцем проживання чи перебування. До звернення про надання вторинної правової допомоги необхідно додати свідоцтво про народження дитини.

Правовий захист бізнесу

Дата: 17.07.2023 17:14

Головне завдання, яке ставить перед собою кожен власник бізнесу — це стабільний розвиток та масштабування. Успіх у цій справі залежить від багатьох факторів, зокрема від вміння забезпечити правовий захист бізнесу. Дізнайтесь про те, які юридичні послуги можуть знадобитися вашому бізнесу на цьому етапі.

Понад 90% клієнтів готові звернутися до системи БПД повторно та рекомендуватимуть послуги системи знайомим – дослідження

Дата: 03.07.2023 16:38

Дев’ять із десяти клієнтів готові звернутися до системи безоплатної правової допомоги повторно та рекомендуватимуть послуги системи знайомим. Загалом, порівняно із 2019 роком, коли відбулось перше дослідження задоволеності клієнтів послугами системи БПД, рівень задоволеності від спілкування з працівниками системи зріс до 98%, при цьому суттєво зросла задоволеність клієнтів компетентністю юристів контактного центру.

Підписка на правова допомога