До договору про надання правової допомоги не можна застосовувати положення Закону "Про захист прав споживачів"
Рішення ВС у справі № 191/2617/19 https://cutt.ly/IJ2Kayz
Рішення ВС у справі № 191/2617/19 https://cutt.ly/IJ2Kayz
Верховна Рада розширила коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
Так, 3 травня 2022 року було прийнято Закон України №2 238-IX «Про внесення змін до частини першої статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» щодо розширення переліку осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу» (набирає чинності 20 травня 2022 року).
Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний повідомив, що за місяць роботи волонтерського руху "
Громадяни України та інші особи, які тікають від війни, можуть отримати тимчасовий захист у Нідерландах відповідно до Директиви ЄС 2001/55/ЕС від 20 липня 2001 року.
У даний час поки що триває визначення обсягу та змісту заходів тимчасового захисту для українців в Нідерландах.
Які документи потрібні для того, щоб в’їхати до Нідерландів?
Оскільки Україна та Нідерланди не мають спільного сухопутного кордону, то на громадян України поширюються вимоги щодо в’їзду, встановлені відповідною країною-членом ЄС, кордон якої перетинається в перший раз.
Інформація для постраждалих.
Надання безкоштовної правової допомоги та представництво в судах у справах щодо відшкодування шкоди, завданої воєнними злочинами рашистів (наприклад, пошкодження або руйнація майна, моральна шкода).
Детальніше на сайті проєкту https://www.ehrgroup.net
Інформація для правників.
Під час війни у людей виникає безліч правових питань, на які потрібні швидкі відповіді.
Серед них:
Порядок перетину державного кордону в умовах воєнного стану
Сплата комунальних платежів та кредитні канікули під час воєнного стану
Вторгнення Росії в Україну змусило мільйони невинних людей та бізнес залишити свої домівки та стати біженцями та переселенцями. Гуманітарна катастрофа вимагає зусиль від усієї світової спільноти.
Я, Галина Ковтун, практикуючий український юрист, дотримуючись системи цінностей та виступаючи за права людини, солідарна з Україною та своїм народом. Саме тому запускаю нову ініціативу, спрямовану на те, щоб громадянам України, які рятуються від війни, було легше отримати якісну юридичну допомогу.
Зателефонувати на номер 0 800 213 103 — це простий та зручний спосіб отримати безоплатну правову допомогу, особливо для тих людей, котрі не мають змоги відвідати бюро або скористатися інтернетом.
Юристи, що працюють у контакт-центрі системи БПД, роз’яснять:
Мережа правового розвитку – це спілка організацій громадянського суспільства, які надають безоплатну правову допомогу громадянам.
Спілка об’єднує організації з більшості регіонів України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів.