правова допомога
Організації Мережі правового розвитку апробують новий підхід до управління правовими запитами громадян
Членським організаціям, які отримують гнучке фінансування від GlobalGiving у 2025 році, Мережа правового розвитку запропонувала новий інструмент управління правовими запитами бенефіціарів правничої допомоги. Таким чином Мережа розширює географію механізму гуманітарного реагування Link, створеного Мережею в партнерстві з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та за фінансування уряду Великобританії.
Як маломобільній людині отримати послуги юриста не виходячи з дому - роз'яснення Мін’юсту
Люди, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати юриста або отримати послуги телефоном та онлайн, можуть скористатися адресною правничою допомогою.
Як роз'яснили в Міністерстві юстиції України адресна правнича допомога — це одна з форм роботи бюро правничої допомоги, коли юрист приходить за місцем перебування людини, наприклад, додому, в лікарню, геріатричний пансіонат тощо для надання правничих послуг.
У 2024 році юристи системи надавали цю послугу понад 60 разів на місяць.
Клієнти зверталися щодо:
Можливості та переваги чатбота безоплатних юридичних консультацій Мережі правового розвитку LawLink
Безоплатні професійні юридичні консультації за декілька хвилин — це реальна послуга, доступна всім українцям в Україні та світі за допомогою чатбота LawLink, який створила і розвиває Мережа правового розвитку. Цей чатбот вирізняється від створених на базі штучного інтелекту аналогів тим, що працює у форматі відкритих запитань-відповідей.
Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
Безкоштовна консультація юриста - тепер це можливо. Наша компанія пропонує своїм клієнтам допомогу у вирішенні проблеми будь-якої складності, в усіх галузях права.
Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів.
Запишіться на прийом та отримайте допомогу юриста.
Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
Як Громадський центр правосуддя наближає доступ до електронних сервісів у громадах
Білоцерківська міська громадська організація «Правова єдність» впроваджує проєкт «Громадський центр правосуддя на Київщині» (далі ГЦП) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».
Станом на початок квітня 2024 року в межах роботи центру правову допомогу отримали понад 1150 мешканців/-ок громад. Проведено понад 40 групових консультацій, здійснено більше 25 виїздів у громади Білоцерківського району.