правова допомога

В Україні розширили перелік суб’єктів права на безоплатну правову допомогу

Дата: 20.05.2022 15:01

Верховна Рада розширила коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Так, 3 травня 2022 року було прийнято Закон України №2 238-IX «Про внесення змін до частини першої статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» щодо розширення переліку осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу» (набирає чинності 20 травня 2022 року).

Безоплатна правова допомога під час війни: де і як можна отримати консультацію

Дата: 18.05.2022 08:51

В умовах бойових дій на території України юристи консультаційних пунктів системи БПД змінили формати роботи наявних пунктів та відкрили нові для оперативного надання правової допомоги громадянам.

Нідерланди: виїзд та тимчасовий захист у зв'язку з війною в Україні

Дата: 12.05.2022 18:43

Громадяни України та інші особи, які тікають від війни, можуть отримати тимчасовий захист у Нідерландах відповідно до Директиви ЄС 2001/55/ЕС від 20 липня 2001 року.

У даний час поки що триває визначення обсягу та змісту заходів тимчасового захисту для українців в Нідерландах.

Які документи потрібні для того, щоб в’їхати до Нідерландів?

Оскільки Україна та Нідерланди не мають спільного сухопутного кордону, то на громадян України поширюються вимоги щодо в’їзду, встановлені відповідною країною-членом ЄС, кордон якої перетинається в перший раз.

Надання безкоштовної правової допомоги постраждалим від дій російських окупантів

Дата: 10.05.2022 08:55

Інформація для постраждалих.

Надання безкоштовної правової допомоги та представництво в судах у справах щодо відшкодування шкоди, завданої воєнними злочинами рашистів (наприклад, пошкодження або руйнація майна, моральна шкода).

Детальніше на сайті проєкту https://www.ehrgroup.net

Інформація для правників.

Юридичні роз'яснення та консультації для українських біженців та ВПО (міжнародне право)

Дата: 06.05.2022 16:27

Вторгнення Росії в Україну змусило мільйони невинних людей та бізнес залишити свої домівки та стати біженцями та переселенцями. Гуманітарна катастрофа вимагає зусиль від усієї світової спільноти.

Я, Галина Ковтун, практикуючий український юрист, дотримуючись системи цінностей та виступаючи за права людини, солідарна з Україною та своїм народом. Саме тому запускаю нову ініціативу, спрямовану на те, щоб громадянам України, які рятуються від війни, було легше отримати якісну юридичну допомогу. 

Як отримати безоплатну правову допомогу телефоном

Дата: 05.05.2022 17:47

Зателефонувати на номер 0 800 213 103 — це простий та зручний спосіб отримати безоплатну правову допомогу, особливо для тих людей, котрі не мають змоги відвідати бюро або скористатися інтернетом.

Юристи, що працюють у контакт-центрі системи БПД, роз’яснять:

ПРАВОВА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ: "Мережа правового розвитку" надає безкоштовні консультації

Дата: 09.04.2022 11:01

Мережа правового розвитку – це спілка організацій громадянського суспільства, які надають безоплатну правову допомогу громадянам.

Спілка об’єднує організації з більшості регіонів України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів.

Підписка на правова допомога