психологічна допомога

Чому впровадження психосоціальної підтримки на робочому місці насамперед необхідне роботодавцеві?

Дата: 11.11.2024 09:58

Психосоціальна підтримка на робочому місці відіграє критичну роль у забезпеченні загального благополуччя та ефективності працівників. Ось деякі ключові аспекти важливості психосоціальної підтримки.

Забезпечення психосоціальної підтримки позитивно позначається на продуктивності працівників. Зниження рівня стресу та психологічних проблем сприяє зниженню лікарняних та збільшенню загальної ефективності.

Психологічна реабілітація військових: у Силах оборони запровадили новий проєкт

Дата: 19.10.2024 10:26

Командування оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця», в рамках програми Головнокомандувача ЗСУ — «Збереження життя та здоров’я військовослужбовців», запровадило проєкт «Коло Покрова», який передбачає психологічну реабілітацію військових.

Про це пише АрміяInform з посиланням на ОСУВ «Хортиця».

Міноборони працює над створенням системи психологічної підтримки для військовослужбовців

Дата: 28.07.2024 22:03

Міністерство оборони України активно працює над створенням системи психологічної підтримки та допомоги для військовослужбовців.

Про це заявила Оксана Сухорукова, очільниця Департаменту охорони здоров'я Міністерства оборони України.

За її словами, кількість військовослужбовців з діагнозом «невралгічні захворювання, пов'язані зі стресом», поступово зростає. Наразі 29% цих захворювань становить ПТСР, і ця цифра, за прогнозами, буде зростати.

Пошук психологічної допомоги в Україні: з чого почати та з якими проблемами можуть допомогти спеціалісти?

Дата: 27.06.2024 22:40

Зростаюча увага до ментального здоров'я в Україні робить психологічну допомогу все більш доступною. Якщо ви відчуваєте потребу звернутися до спеціаліста, ось кілька кроків, з яких варто почати.

Зверніться до сімейного лікаря

Перший крок - це звернення до вашого сімейного лікаря. Лікар може допомогти діагностувати ваш стан та скерувати до відповідного спеціаліста, такого як психолог, психотерапевт чи психіатр. Це особливо корисно, якщо ви маєте такі симптоми, як тривога, порушення сну, проблеми з харчуванням чи депресія.

На території України розширено дію пілотного проєкту про залучення психологів до кримінальних проваджень за участю дітей

Дата: 30.05.2024 18:00

З 1 вересня пілотний проєкт про залучення психологів до кримінальних проваджень за участі малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги буде діяти на всій території України, на яку поширюється юрисдикція органів державної влади України.

Варто знати! Онлайн-платформи, які надають психологічну допомогу українцям

Дата: 13.11.2023 21:32

В Україні функціонує багато онлайн-проєктів для підтримки ментального здоров’я.

Про деякі з них розповіли в Мінреінтеграції, посилаючись на Всеукраїнську програму «Ти як?», ініційовану Першою леді Оленою Зеленською. 

Онлайн-платформа «Розкажи мені»

Тут надають безоплатну психологічну допомогу. Якщо ви відчуваєте тривогу або близькі до депресії – залиште заявку за посиланням. З вами зв’яжеться спеціаліст. 

Соціальний проєкт «Разом»

Підписка на психологічна допомога