Рівень української ППО дозволяє не зупиняти країну під час довгих повітряних тривог – Зеленський

Дата: 17.11.2023 20:59

Президент України Володимир Зеленський провів чергову Ставку силового блоку країни.

На Ставці була детальна доповідь міністра оборони щодо наступного року, забезпечення сил оборони та кожного із напрямків – снаряди, зброя, техніка, амуніція. 

Крім іншого Володимир Зеленський дав окреме доручення Міністерству оборони та Генеральному штабу щодо реагування на носіїв «кинджалів», які зупиняють країну на години через повітряну тривогу.

"Наш рівень ППО і загалом готовність до ракетних загроз дозволяє дещо осучаснити реагування – без непотрібних зупинок країни. Це важливо для мільйонів наших людей. Я очікую відповідних пропозицій" - наголосив Президент.

Нагадаємо, останнім часом російські повітряні сили почали практикувати зліт МІГ-31, який є носієм ракет "Кинджал", з дозаправкою у повітрі, що спричиняє довготривалі повітряні тривоги по всій території України - 2-3-4 години. А, відповідно до затверджених правил, під час повітряних тривог в регіонах, де вона активується, зачиняються магазини, зупиняється громадський транспорт, дитсадочки та школи годинами тримають учнів у бомбосховищах, тощо.