Росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні - є влучання в житловий сектор та енергооб'єкти

Дата: 15.11.2022 17:04

Сьогодні, 15 листопада російська федерація завдала черговий масований ракетний удар по території України. Сили ППО працюють на максимум але зафіксовані влучання, зокрема в об'єкти енергетичної інфраструктури.

Інформація поступає із різних регіонів країни. Деяка інформація яка відома на даний час із офіційних джерел.

У столиці зафіксовано декілька вибухів. В Печерському районі Києва є влучання — за попередньою інформацією, в два житлових будинки, повідомив Кличко. Пізніше він додав про ще одне влучання в багатоповерхівку. В Печерському районі Києва через ракетний удар в одному з будинків виявили тіло загиблого.

У Києві та області відбуваються екстрені відключення світла - ДТЕК.

У Житомирі після вибухів також зникло світло та зв'язок.

У Львові після декількох "прильотів" подекуди немає світла. У Харкові призупинено роботу метро, у кількох районах міста зникло світло.

Мер Харкова Ігор Терехов повідомив: "Прильоти по об'єкту критичної інфраструктури. Про постраждалих наразі інформації немає. Через пошкодження об'єкта є проблеми з енергопостачанням. Зупинено наземний електротранспорт, метро".

Також завдано удар по об’єкту критичної інфраструктури у Рівному. Деякі частини міста без електроенергії, повідомив міський голова Третяк.

Є влучання в об’єкт критичної інфрастуктури Вінницької області, повідомляє голова ОВА.

"Ворожі ракетні удари не минули і нас. 2 прильоти. Вражені об‘єкти енергетичної інфраструктури в Кропивницькому районі". — Голова Кіровоградської ОВА.

Частина Одеси теж без світла, пишуть місцеві телеграм-канали.

Крім того, як повідомляють ЗМІ, у деяких населених пунктах Молдови також зникла електроенергія. Відключилася лінія Ісакча-Вулканешти. Нею країна отримує майже всю електроенергію з Румунії. У Кишиневі на тлі відключень світла зупинились тролейбуси.

Карта "прильотів" по території України 15.11.2022 р. виглядає так:

1

Наразі повітряна тривога ще триває. Станом на 17 годину повідомляється про більш ніж 100 випущених ракет і дронів-камікадзе по Україні. Більшість збито силами ППО.