Росіяни прицільно б'ють по житлових будинках: наслідки атак на Київщині і Запоріжжі

Дата: 23.03.2023 09:34

22 березня, вночі, російські війська завдали ударів по м. Ржищів Київської області, внаслідок чого було частково зруйновано 4-й та 5-й поверхи двох п’ятиповерхових гуртожитків та триповерховий навчальний корпус професійного ліцею.  

Наступного дня роботи по розбору завалів було завершено і рятувальники виявили тіла 9-х загиблих осіб. Ще семеро постраждало і одну особу було врятовано. 

Як повідомили у ДСНС для ліквідації наслідків атаки було залучено 116 чоловік особового складу та 27 одиниць техніки, з них - 6 одиниць техніки і 19 чоловік від МРЦ.

Також, в цей день окупанти випустили і по Запоріжжю шість ракет з реактивної артилерії.

Внаслідок цього терористичного ракетного удару по двох багатоповерхівках наразі відомо про 33 постраждалих та одного загиблого.    

"На зараз у нас 33 постраждалих. Одна людина загинула. Всього госпіталізовано 28 осіб. Троє дітей віком 5,7 та 9 років зараз перебувають у лікарні з легкими пораненнями. З тяжкими пораненнями у нас троє дорослих людей. Є інформація, що в квартирі куди саме було влучання, можуть бути люди. Попередньо, літня пара", - розповів голова Запорізької обласної державної адміністрації Малашко.

1