РРО

Деталі про РРО для підприємців

Дата: 21.02.2022 10:26
Не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи.
 
Зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО, але не зобов’язані вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку ІІ – ІV груп, якщо вони не здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, та напівдорогоцінного каміння, або не є

Про РРО для водіїв таксі і посилення фінмоніторингу

Дата: 29.01.2022 12:06

Таксистів в Україні мають намір вивести з тіньового сектора. Зобов'яжуть водіїв встановити на свої смартфтони та планшети програмні РРО. Про це заявив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Але це не єдина проблема. В Україні блокування карток банків вже стало звичайним процесом через фінмоніторинг - і надалі він буде ще більш жорстким.

Про надання покупцю документів, які підтверджують придбання товарів, послуг

Дата: 04.01.2022 00:39

ГУ ДПС у Чернівецькій області роз’яснило, що реєстратори розрахункових операцій (далі – «РРО») та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами-підприємцями), які відповідно до Податкового кодексу України (далі – «ПК України») відносяться до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО (п.6 ст.9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).

Підприємців, що працюють в селах, звільнено від використання РРО

Дата: 24.12.2021 23:38

Уряд звільнив підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Відповідне рішення було ухвалене 23 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів, передає прес-служба Мінекономіки.  

Новые правила использования РРО: кому придется иметь кассовый аппарат в 2022 году?

Дата: 21.12.2021 19:08

С 1 января в Украине должен по-новому заработать малый и средний бизнес. Все потому, что ФЛП практически всех групп собираются обязать к использованию кассовых аппаратов или других регистраторов финансовых операций (РРО).

"Телеграф" разбирался, кому же именно придется обзавестись РРО, чтобы позволить своему бизнесу работать.

Підписка на РРО